Lineal

Prístrojové vybavenie regeneračno-relaxačné služby

Vibračná plošina
Vibračná plošina

tréning pomocou vibračnej plošiny umožňuje kvalitné precvičenie svalstva celého tela, spevňuje svalstvo a uberá v centimetroch. Prístroj je nositeľom  medicínskeho CE, podľa normy 93/42 /EEC o Zdravotníckych prístrojoch.

Zobraziť viac
ROLLFIT

napomáha k odbúravaniu celulitídy, aktivovaniu lymfatického obehu, prečisteniu lymfatických ciest, intenzívnemu prekrveniu, povzbudeniu látkovej výmeny, spevneniu a vytvarovaniu postavy, uvoľneniu svalstva (po záťaži). Prístroj je nositeľom  medicínskeho CE, podľa normy 93/42 /EEC o Zdravotníckych prístrojoch.

Zobraziť viac
ROLLFIT
HYPOXI
HYPOXI

je najefektívnejší prostriedok proti tvrdošijným ložiskám tuku v dolnej časti tela. Kombinuje výhody cvičenia a vákuovej kúry na vytvorenie novej prirodzenej, ale veľmi efektívnej metódy.Stála zmena tlaku a podtlaku pri VacuTraining pôsobí dvakrát účinnejšie proti celulitide.Prístroj je nositeľom  medicínskeho CE, podľa normy 93/42 /EEC o Zdravotníckych prístrojoch.

Zobraziť viac
PERFECT BODY JUNIOR

slúži na formovanie postavy, svalovú gymnastiku, ionodynamiku lipolýzu ( rozpúšťanie tukov ), spevňovanie a udržovanie tónusu svalstva a pokožky. Prístroj je nositeľom  medicínskeho CE, podľa normy 93/42 /EEC o Zdravotníckych prístrojoch.

Zobraziť viac
PERFECT BODY JUNIOR
INFRARED SLIMMING LIGHT 
INFRARED SLIMMING LIGHT 

sa využíva v spojení s prístrojom Perfect body junior /elektrostimulácia/ na intenzívnejšie formovanie postavy. Zvlášť sa používa pri telových anticelulitídnych a škoricových zábaloch, alebo pred ručnou masážou na prehriatie a uvolnenie svalstva. Prístroj je nositeľom medicínskeho CE, podľa normy 93/42 /EEC o Zdravotníckych prístrojoch

Zobraziť viac
COOLIFTING

Revolučný registrovaný systém, ktorý umožní vykonávať šokujúce ošetrenie tváre pomocou bezpečnej, rýchlej a účinnej metódy.

Zobraziť viac
COOLIFTING
OXYGENOTERAPIA
OXYGENOTERAPIA

je vhodná na ošetrenie citlivej a dehydrovanej pleti, pre aknóznu pleť a ako prevencia proti starnutiu. Prístroj je nositeľom  medicínskeho CE, podľa normy 93/42 /EEC o Zdravotníckych prístrojoch.

Zobraziť viac
SLIMWAVE PRO SYSTEM - vákuová endomasáž

skladá sa z dvoch hlavíc. Väčšia hlavica slúži na zlepšenie stavu celulitídy, na spevnenie pokožky a formovanie postavy. Druhá menšia hlavica pracuje vo forme podtlakovej masáže, ktorá spevňuje kontúry tváre a pomáha pri odstraňovaní dvojitej brady.  Prístroj je nositeľom  medicínskeho CE, podľa normy 93/42 /EEC o Zdravotníckych prístrojoch.

Zobraziť viac
SLIMWAVE PRO SYSTEM - vákuová endomasáž
DERMALIFT XS
DERMALIFT XS

Dermalift XS  - využíva sa ako kozmetická alternatíva výplni vrások. TOUTO METÓDOU VPRAVUJEME KYSELINU HYALURÓNOVÚ priamo do vrások. Prístroj je nositeľom medicínskeho CE podľa normy 93/42/EEC o zdravotníckych prostriedkoch.

Zobraziť viac
BEAUTY DEFECT REPAIR 

využíva sa na zlepšenie celkového stavu pokožky, na vyhladenie mimických vrások, odstránenie pigmentov a nerovnosti pleti, odstránenie akné, na zjemnenie štruktúry pleti a celkové omladenie pokožky. Prístroj je nositeľom  medicínskeho CE, podľa normy 93/42 /EEC o Zdravotníckych prístrojoch.

Zobraziť viac
BEAUTY DEFECT REPAIR 
XILIA RF
XILIA RF

XILIA R.F. je skutočná klinika krásy, ktorá vďaka svojej mimoriadnej účinnosti a kvalite dokáže uspokojiť očakávania aj tých najnáročnejších klientov. Najmodernejším prístrojom v prístroji XILIA R.F. je rádiofrekvencia, ktorá zabezpečí lepšiu prekrvenosť, vracia svalom tváre tonus a pružnosť. Prístroj je nositeľom medicínskeho CE podľa normy 93/42/EEC o zdravotníckych prostriedkoch.

Zobraziť viac
Lymfodrenáž

Prístroj DIGITAL PRESS JUNIOR je určený pre tlakovú peristaltickú sektorovo diferenciálnu masáž. Ide o 45 minútovú mechanickú drenáž

Zobraziť viac
Lymfodrenáž
Ultrazvuková kavitácia
Ultrazvuková kavitácia

Je to kompletný ultrazvukový generátor s dvomi prídavnými vysokofrekvenčnými sondami na EXPLOZÍVNU USG kavitáciu, ktorá využíva intenzívne ultrazvukové vlny na redukciu tukového vankúša, na formovanie postavy a elimináciu celulitídy. Účinná na každú lipodystrofiu a dokonca aj na hlbšie a prebytočné tuky.

Zobraziť viac