Lineal

Masáže

Masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

Vďaka pravidelnej masáži sa pokožka na vašom tele môže stať pružnejšou a môžete predísť bolestiam,ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva - napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Klasická masáž pomáha aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov po dlhom znehybnení v dôsledku zlomeniny alebo iného zranenia.

Čo je však možno najdôležitejšie celkovo sa môžete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na dušu.

To, že dotyk ako taký pomáh zbavovať sa vnútorného napätia, vedeli ľudia už dávno. A tento jednoduchý a pritom účinný „liek" sa používa dodnes.

Hmaty masáže udržiavajú svaly v dobrej kondícii, z kĺbov pomáhajú odvádzať usadené soli, ale môžu napríklad aj podporovať črevnú peristaltiku.

V našom salóne vykonávame nasledovné typy masáží:

 1. Klasická masáž chrbta a šije:   30 minút /20,00 €
 2. Klasická masáž celého tela: 60 minút / 35,00 €
 3. Reflexná masáž (chodidlá): 20 minút /18,00 €
 4. Ručná lymfodrenáž nôh: 40 minút / 25,00 €
 5. AROMATOUCH technique olejmi Dottera 60 minút/ 37,00 €
 6. Masáž karpálneho tunela 30 min. / 18,00 €

AKCIA :

 • 30 minútová masáž pri permanentke na 5 vstupov / 18,00 € (cena za 1 vstup) spolu za 5 vstupov 90,00 €
 • 60 minútová masáž pri permanentke na 5 vstupov / 30,00 € (cena za 1 vstup) spolu za 5 vstupov 150,00 €

Ručná lymfodrenáž

Lymfatická ručná masáž (manuálna lymfodrenáž) je masážna technika, kde sa jemnými, pomalými a presne definovanými ťahmi, hmatmi a tlakom pôsobí na povrch tela, čím sa aktivuje pohyb lymfy v lymfatických cievach, ktoré odvádzajú lymfu do zberných lymfatických uzlín.

Lymfa je telová tekutina, ktorá prúdi v lymfatických cievach a kapilárach. Nakoľko sú lymfatické cievy oveľa užšie ako cievy krvné, je pohyb lymfy často spomalený. Lymfatický obeh odvádza z tkanív nahromadenú vodu, produkty metabolizmu, cudzorodé a škodlivé látky, ... a vracia ich do krvi, čím dochádza k zmenšeniu opuchov a telesného objemu vôbec, ako aj k celkovému prečisteniu organizmu. Lymfatické uzliny filtrujú toxíny a cudzorodé látky, uvoľňujú biele krvinky do krvného obehu, a tým aktivujú imunitný systém.

Lymfatickú masáž aplikujeme pomocou tonizačnej vody LYMPHO, ktorá podporuje hlbšie vstrebanie aktívných látok z následne nanášaných prípravkov. Harmonizuje lymfatický systém a vďaka tomu pomáha odstraňovať celulitídu a opuchy nôh. Aktívne zložky s osviežujúcim efektom (ženšen a morské riasy) zanechávajú pokožku sviežu a vitálnu.

Čo môžete očakávať po ošetrení:

 • ľahké nohy bez opuchov
 • niekedy až pocit lietania v nohách pri chôdzi 
 • odstránenie opuchov
 • aktiváciu lymfatického systému
 • častejšie riešenie celulitídy
 • častejšie močenie ktorým sa vylučujú škodliviny z tela

TIP: vyskúšajte pre odstránenie pocitov „ťažkých nôh pri dlhodobom státi/cestovaní“. Doporučujeme použiť proti ranným opuchom očí.

Cena: 25,00 € / dĺžka trvania 40 minút