Lineal

Referencie na program METABOLIC BALANCE®

S programom Metabolic Balance som sa oboznámila cez internet. Prešla som mnohými diétami, pri ktorých som schudla 4-5 kíl, no po čase som znovu pribrala. Po dlhšom uvažovaní som sa nakoniec rozhodla pre Metabolic Balance a vôbec neľutujem.

Všetky 4 fázy som zvládla v pomerne krátkom čase bez problémov aj vďaka poradkyni Janky, ktorá ma stále povzbudila, poradila a tiež pochválila. Vďaka programu som schudla 17 kíl. Cítim sa výborne a plná energie. Odporúčam všetkým, kto má zdravotné problémy a nadváhu.

Jana K. 61 rokov - 17 kg

Dňa 22.02.2018 som s  nadváhou a obavami z mojich neutíchajúcich migrén začínala. Dnes?

Mám o 19,5 kíl menej, veľa energie a hlavne: migrénu som nemala ani raz!!!  Podarilo sa mi to najmä vďaka úžasnej podpory p.Janky z centra Lineal, ktorá mi každý mesiac dodávala veľa energie, informácií, vedela ma pochváliť a podporovala ma. Aj vďaka nej mi 5 mesiacov ubehlo ako voda, nerobí mi už problém zdravo sa stravovať a mať radosť zo života.

Dokázala som to!!! 

Ďakujem 

Eva K., 52 rokov, - 19,5 kg

Dobrý deň. Volám sa Gabriela Kövérová. Som z Trebišova. Chcela by som sa poďakovať p. Janke Rozborilovej pod dohľadom, ktorej som absolvovala program Metabolic balance, o ktorom som sa dozvedela cez slovenskú herečku Oľgu Belešovú. Veľmi ma zaujal tento spôsob stravovania, preto som hľadala informácie, objednala a prečítala knihu Metabolic balance. Vyhľadala som si na internete vyškolených poradcov. Hľadala som v Trebišove a v Michalovciach ale bezúspešne, ale našla som si svoju Janku Rozborilovú, ktorá mi od začiatku s citlivým prístupom všetko vysvetlila, poskytla cenné rady do života ohľadom môjho stravovania. Dosiahli sme spolu náš cieľ -10 kg a cítim sa skvele. Robím a budem Vám robiť reklamu, lebo Metabolic balance funguje. Neverila som, že sa mi niekedy podarí schudnúť, ale verila som programu Metabolic balance a svojej Janke. Ďakujem pekne.

Gabriela K., 42 rokov, - 10 kg

Vstúpiť do programu a životného štýlu Metabolic Balance bolo jedno z najťažších ale zároveň najlepších rozhodnutí. Vďaka Metabolic Balance som nie len schudla z veľkosti oblečenia č.46 na veľkosť veľkosť č. 36 ale aj sa mi zlepšilo celkové zdravie a získala som energiu, ktorá žene na materskej dovolenke vždy veľmi chýba. Prvotným mojim cieľom bolo schudnúť, pretože som s tým bojovala dlhé roky a vždy neúspešne. Nie je to jednoduchá cesta hlavne na začiatku, no je veľmi motivačná kedže tie výsledky sú citeľné z týždňa na týždeň. Aj teraz keď som už v štvrtej fáze je to niekedy náročné a nastanú slabé chvíľky, no cítiť sa dobre a zdravo je oveľa viac.

Lenka Koščáková, 32 rokov, - 30 kg

Od malička som bola tučné dieťa a aj neskôr na strednej, i vysokej, hlavne vďaka sacharidovej strave mojej mamky a jej presvedčeniu, že iba tučné dieťa je krásne. Nuž po celý život, určite ako mnoho z vás, ma toto veľmi trápilo. Po dieťati samozrejme prišli ďalšie kilá, ale najhoršie to bolo túto poslednú zimu. Kilá sa lepili jedno za druhým a ja v panike som cvičila, plávala, jedla len odporúčané veci vraj „zdravé“ propagované na internete a všade okolo. Schudla 2-3kg a pribrala 4-5. Začarovaný kruh a zúfalstvo, už som si nevedela poradiť, nech som robila čokoľvek.Na jar som si bola dať odstrániť znamienko v Lineale a tam som si zobrala letáčik o chudnutí – len tak... Doma mesiac ležal pri časopisoch, ale keď prišlo ďalšie kg, tak som sa rozhodla konať, našla som ho, že sa  a aspoň opýtam. Zavolala som na číslo uvedené na letáčiku a na druhej strane sa mi ozval veľmi milý a príjemný hlas Janky R. Dohodli sme si stretnutie a ona mi vysvetlila nezáväzne všetky podrobnosti a nechala ma rozhodnúť sa, či chcem sa pustiť do skutočného chudnutia.

Mesiac som sa rozhodovala, nebola som si istá, či to zvládnem. Teraz viem, že moje obavy boli zbytočné (a to v osobnom živote som mala veľmi ťažké obdobie ), trvalo len niekoľko dní, aby som si utvorila svoj režim a zbytok to išlo už samé. Bola som šťastná, konečne som prestala cítiť neskutočnú chuť na „niečo“.

V podstate som do troch mesiacov schudla 23kg, v páse 22cm, v bokoch 10cm a to som vôbec necvičila, len dodržiavala stravu. Zrazu mi bolo všetko veľké. Cítim sa skvele, ale najlepšie na tom je to, že už teraz viem, že už nikdy nebudem mať viac kg, než si želám. Naučila som sa veľmi veľa o strave, o jedle, o tom, ako vlastne naše telo funguje, ako spaľuje a prečo priberáme. Vďaka metabolic balance si viem kg regulovať.Ak by som si povedala, že chcem ešte 5kg dolu, viem to dokázať bez problémov. Psychicky a fyzicky som na to skvele.

Najväčšia vďaka patrí Janke R. Viedla ma krok po kroku a kedykoľvek som mala otázku, vždy bola odborne k dispozícii. Viem, aké to je byť celý život s nadváhou, preto netrápte sa viac a vyskúšate metabolic balance, lebo darmo budete cvičiť, darmo držať zaručené diéty, keď váš metabolizmus nefunguje. A aby fungoval, to sa naučíte iba v tomto programe.

Bernadeta Dz. 44 rokov, - 23 kg. 

„...Metabolic balance naozaj funguje! ..“ Za štyri mesiace som schudla 20 kg, nemusím ísť na operáciu kĺbu, kvôli ktorému som znížila váhu. Vrelo odporúčam, nie je to len o chudnutí, ale aj o zlepšení zdravia. Metabolic balance naozaj funguje!

Helena Mochnáčová, - 20 kg.

„..program metabolic balance mi pomohol upraviť moje nahlodané zdravie, mám oveľa viac energie, som štíhlejšia a cítim sa viac sexy..“

Dobrý deň milé dámy, keďže dnes večer už cestujem do Prahy, už teraz vám píšem pár riadkov, ako som sa dopočula o Programe Metabolic balance. Rada si kupujem mesačník Madam Eva, a zaujal ma článok, v ktorom som sa dočítala, ako česká herečka Ivana Chýlková, vychvaľovala Program Metabolic balance. Keďže Ivana Chýlková je Pani herečka a je to Osobnosť, článok ma veľmi zaujal a rozhodla som sa, že aj ja podstúpim Program Metabolic balance. A už teraz som presvedčená, že som urobila veľmi dobre, pretože sa mi upravilo moje nahlodané zdravie, mám oveľa viac energie ako v minulosti. Dokonca aj začínajúce depresie mi ustúpili a teraz je pre mňa každý deň plný optimizmu a dobrej nálady. Od kedy som v Programe Metabolic balance, chodím na pravidelné konzultácie, meranie, váženie a som štíhlejšia v páse o 6 cm, na stehnách a bokoch som štíhlejšia o 2 cm. Milé dámy, musím sa vám pochváliť, že nielen že sa cítim, zdravšie, plná síl a optimizmu, ale cítim sa aj viac sexy, žensky a cítim sa byť krajšia a príťažlivejšia....

S láskou a vďakou. 

Mgr. Renáta F.

Michaela Prachová„......metabolic balance mi pomohol otehotnieť..“ 

S programom metabolic balance som začala koncom augusta 2013, nakoľko som mala problém s otehotnením a endokrinológ mi povedal, že ak chcem otehotnieť tak musím schudnúť. A keďže mi dovtedy nič nepomáhalo a mala som za sebou už dva potraty a hormóny rozkolísané, rozhodla som sa pre program Metabolic balance. Obrátila som sa na centrum Lineal, a pod vedením poradcu Matúša som s tým začala. Najprv prebehla konzultácia a potom mi odobrali krv v laboratóriu. Z mojich krvných výsledkov mi vypracovali jedálny lístok, ktorý sa skladal z takých potravín, ktoré sú vhodné pre mňa a môj organizmus.

No a za dva mesiace išlo 13 kg dole a ani som nevedela ako a bola som v tom, tešila som sa hneď dvojnásobne. Nemala som ani ovisnutú kožu z centimetrov, ktoré som zhodila. Konečne som si mohla obliecť šaty a tričká, ktoré mi viseli v skrini len tak. Odporúčam každému, kto sa už snaží roky schudnúť a nejde mu to a je zúfalý. Do práce som si stále nabalila do krabičky obed, presne podľa jedálnička, na sladkosti som nemala chuť, lebo som stále pila veľa čistej vody, cítila som sa lepšie, ľahšie a mala väčšiu chuť do života. Vrelo odporúčam :)

Michaela Prachová, 37 rokov, - 13kg

„...počas programu metabolic balance som sa vydala a musím povedať, že bolo pre mňa úžasné obliekať svoje štíhle telo do svadobných šiat. Čiže za seba vrelo odporúčam a nedám na metabolic dopustiť...“ na Centrum krásy, zdravia a štíhlej línie LINEAL ma upozornila kamarátka, ktorá k nim začala chodiť cvičiť, aby schudla a bola fit. Pochvaľovala si to a mňa jej reči zaujali. Ani neviem, ako sa to stalo, ale nabrala som pár kilogramov a nevedela som sa ich zbaviť. Nešlo o 5 kg ale o 15 až 18 kíl. Určite to poznáte, na facebooku a nete je milión článkov ako chudnúť, čo je dobré, a naopak čo nie je dobré. Všetko skúšate a nič nezaberá, až ste zúfalá. A už viem aj prečo :). Ono to funguje na pár dní, týždňov. Všetky diéty fungujú krátky čas, ale po skončení sme tam, kde sme boli na začiatku a nasleduje ten nešťastný a nechcený “jojo efekt“. Z toho je človek znechutený a nemá energiu viac niečo nové skúšať a ukončí to tým, že si povie: načo vlastne?!

Môj problém bol v tom, že v puberte a neskôr aj na vysokej škole, nikdy u mňa jedlo nehralo dôležitú rolu. Keď som stíhala, tak som sa najedla, keď nie, tak som nejedla celý deň. Ale káva s mliekom ráno musela byť. Sama som si dobabrala metabolizmus diétami, nejedením a už to v tele nepracovalo tak ako malo. Samozrejme, že tomu nepomohol dnešný rýchly život a stres.

Cítila som sa unavená, celkovo sa mi nič nechcelo a samozrejme, začala som sa aj strániť ľudí. Načo počúvať, že ste vorvaň /druh veľryby/. Klamať nebudem, bolelo to. Prešiel rok a uvedomovala som si čím ďalej, tým viac, že je nutné s tým fakt niečo robiť.Pamätám si, ako som sa na prvom stretnutí v centre Lineal rozhodovala pôvodne o tom, že chcem vyskúšať stroje a pomocou cvičenia schudnúť. Opýtali sa ma, či chcem schudnúť na krátko alebo dlhodobo. Samozrejme, že dlhodobo, to dá rozum! a keď schudnúť, tak poriadne. Odporučila mi program metabolic balance. Áno, nie je to najlacnejšie, ale zas úprimne - nie je to tak veľa. Denno-denne míňam peniaze na hlúposti, čiže ak človek fakt chce, nepozerá na to.Bolo mi smiešno z toho, že schudnem na základe stravy, že nemusím sa pretrhnúť v posilňovni alebo každý deň skákať ako divá. Nechcelo sa mi :), určite viete, že keď máte na sebe nalepené kilogramy, nie je to také zábavné. Ale chcela som veľmi, veľmi schudnúť. Chcela som konečne začať žiť a cítiť sa dobre. 

Neľutujem to!!! Bolo to najlepšie rozhodnutie v mojom živote a za to ďakujem aj mojej mamke :). ANO, nebolo ľahké zvyknúť si na určitý systém, pretože sme zvyknutí v jednom kuse niečo do seba ládovať a kedykoľvek počas dňa si niečo len tak hupsnúť do úst. A pri tom všetkom si vravíme: ale veď ja vôbec veľa nejem, tak prečo nechudnem....?Počas metabolicu som sa začala lepšie cítiť. V noci som lepšie spala. Vlasy a pleť sa mi dali do poriadku. Cítila som viac energie a sama od seba som mala chuť cvičiť. Zvláštne, nie preto, že som musela, ale preto lebo som začala žiť. Začala som byť šťastná a začala som mať rada samu seba. Naučila som sa, že strava je podstatná a ak chceme byť zdraví a nechceme sa dopovať liekmi, je potrebné začať pozerať na seba a neubližovať si vedome prípadne nevedome.

Fakt som nebola hladná, dokonca mi ani neškvŕkalo v bruchu. Naučila som sa raňajkovať, naučila som sa vychutnať si každé jedlo a nie len ho do seba rýchlo nahádzať. Naučila som sa ako správne jesť a čo mi robí dobre a čo nie. Zaujímavé je, že po čase sa vám úplne zmenia chute. Jedlá, ktoré ste pred tým jedli ako napríklad cestoviny - už tak nemusím, tak isto ani čokoládu a pečivo. Telo si to už nepýta. A cítim sa lepšie, nie som nafúknutá. Mám dokonca lepšiu chuť v ústach.
Počas programu metabolic balance som sa vydala a musím povedať, že bolo pre mňa úžasné obliekať svoje štíhle telo do svadobných šiat. Čiže za seba vrelo odporúčam a nedám na metabolic dopustiť. 

Simona B., 30 rokov, Košice - 20 kg

Volám sa Nati mám 56 rokov a k výživovému programu metabolic balance ma dostala moja nespokojnosť s mojou váhou, ktorá mi uberala na kvalite života po zdravotnej stránke ale aj estetickej, prestala som sa páčiť sama sebe. Mala som 80 kg a pri rôznych aktivitách som sa hneď zadýchala, mám problémy s alergiou a necítila som sa komfortne s tými kilami navyše. Mala som obdobia keď som skúšala rôzne diétne programy ale vždy to malo „jojo efekt“ Po určitej dobe som sa pomaly vždy vrátila ku kilám navyše. Som gurmánka, jedlo milujem a viem si ho vychutnať, no najviac milujem „sladké a čokoládu“.

O programe metabolic balance som sa dozvedela z časopisu, kde ma zaujali články našich hereckých osobnosti o tomto programe a ich vyjadrenia mi pripadali úprimné a pravdivé. Na webe som si našla stránku metabolic balance a prečítala som ju celu aj s recenziami a musím povedať, že tie recenzie vo mne vzbudili ešte väčší záujem a moje myslenie sa pomaly začalo pripravovať na „zmenu“. Veľa som najprv o tom premýšľala a napokon po určitom čase som dospela k slobodnému rozhodnutiu prijať tento program a zmeniť spôsob života.

Bolo to oslobodzujúce, ale zároveň som mala obavy či to zvládnem a zotrvám, ale ako sa hovorí je potrebne raz skúsiť ako 100  krát čítať alebo počuť. V programe som štvrtý mesiac. Moja cieľová váha schudnutia je 15 kg. Doteraz som schudla 13 kg a som veľmi šťastná. Cítim sa výborne,  som plná energie a hlavne zloženie stravy mi vyhovuje a veľmi mi to chutí. Som veľmi spokojná,  pretože mám pod kontrolou svoju váhu, môžem aj spoločensky žiť a  vôbec sa neobmedzujem na rôznych stretnutiach s priateľmi, pretože viem ako funguje tento program a ako reaguje môj organizmus na prehrešky a potom nie je problém upraviť váhu späť podľa   môjho plánu výživového programu.

V súčasnosti som vymenila  cely šatník a to ma ako ženu veľmi potešilo a robí mi radosť nakupovať a skúšať si oblečenie,  čo predtým bolo pre mňa utrpením teraz je potešením. To sú tie radostné stránky tohto programu z pohľadu ženy. Kvalita môjho života sa posunula aj v oblasti zdravia. Moja alergia sa upravila, príznaky prechodu sa objavujú len sporadicky, zlepšila sa kvalita mojich vlasov a pleť sa rozžiarila.

Veľmi odporúčam každému,  kto má akýkoľvek problém  - od psychických cez zdravotné problémy a nadváhu,  aby navštívil poradcu,  dal si vypracovať program šitý na mieru, nastavil sa myslením na prijatie tohto programu ako svojho životného štýlu a výsledky vás budú posúvať k cieľovej méte. Tento program nie je len o chudnutí,  je to komplexný program zdravej výživy, spôsobu aktívneho života a hlavne pozitívneho myslenia. Začiatky budú možno trochu  ťažšie,  ale stoji to za to vydržať pretože výsledok prekvapí aj vás samotných tak ako prekvapil aj mňa v pozitívnom slova zmysle.

Prajem všetkým,  ktorí sú v programe metabolic balance, aby sa im darilo, aby prijali tento nový život pozitívne a užívali si kvalitu života a tým,  ktorí sa ešte len rozhodujú a váhajú či sa majú zapojiť odporúčam „bez váhania sa pridajte k tým ktorí chcú žiť kvalitne, zdravo, aktívne a hlavne nebojte sa že sa už nikdy dobre nenajete“ s metabolicom balance budete vždy dobre najedení, naladený a hlavne budete mať pod kontrolou svoju váhu a to najcennejšie čo máme a čo sa nedá vyčísliť peniazmi „svoje zdravie“

Zo srdca vám prajem úspešný a zdravý život s metabolic balance a pozývam vás do našej komunity zdravia. 

Nataša, 57 rokov, - 13 kg

Celý svoj život som sa hýbala - tancovala, športovala, sama som trénerkou a aj napriek tomu moja váha pribúdala, až som sa zastavila na čísle 86! Nebol to ale hlavný dôvod k zmene, ale moje zdravotné problémy.

Vďaka rodinnej známej som sa dopočula o MB a prišiel impulz Konečne to bude ono! Po 4 mesiacoch na MB som mala dolu 16 kg a moje telo sa rozhodlo, že viac mi nedovolí (zatiaľ), hoci som mala v pláne -20 kg. Telo treba počúvnuť, aby sme boli kamaráti, tak netlačím na pílu a udržiavam. Ak by som mala jedným slovkom zhrnúť, čo mi MB dal, je to know-how. Akoby mi niekto konečne povedal, ako sa naučiť chodiť, či dýchať. Po premnohých diétach som našla nie diétu, ale životný štýl. Viem, čo môjmu telu prospieva, z čoho je zdravé a v kondícii, vďaka zoznamu potravín, ktorý som dostala šitý na mieru, a čo mu nerobí dobre (to som si odskúšala, keď som zjedla niečo nedovolené a bolo mi zle). Netvrdím, že nezhreším, žiaden fanatizmus nie je dobrý, ale viem, k čomu sa mám vrátiť, aby som si neubližovala. A teraz to hlavné: krvný cukor z hraničných hodnôt pomaly cukrovkárskych je v norme, CRP v norme, cholesterol z vysokých hodnôt v norme, nemám problém s histamínovou intoleranciou, vrátil sa mi do normálu meštruačný cyklus, hoci už mám vek na menopauzu, som peľový alergik s astmatickými záchvatmi - túto jar beriem len jednu tabletku a žiadne problémy s kýchaním, svrbením či dýchaním nemám, nepotrebujem kortikoidy, spreje atď !!! Pripisujem to tomu, že som si vyčistila tenké črevo, ktoré je základom imunitného systému. Energie mám na rozdávanie, čo niekedy až prekáža (s úsmevom) ženám, s ktorými cvičím, lebo ich moc preháňam....

Záver - vďaka MB som zdravá a ešte aj štíhla a vitálna. A kto sa zaujíma, čo sa so mnou deje, vrele mu MB odporučím...

Adriana G., 48 rokov, - 16 kg.

S programom metabolic balance ma oboznámila kamarátka, ktorá takýmto spôsobom schudla a bola spokojná a to oslovilo aj mňa, nakoľko som mala nadváhu aj zdravotné problémy. Predtým som skúšala rôzne diéty, ale vždy po diéte som pribrala ešte viac kíl ako som mala pred diétou.Tak som sa odhodlala vyskúšať metabolic balance lebo som vedela, že odborníci na základe krvných testov vyberú potraviny, ktoré sú vhodné pre mňa.
Zo začiatku mi robilo problém dodržiavať prestávky medzi jedlami, lebo som bola zvyknutá stále niečo zobkať, ale neskôr som si zvykla a pod vedením mojej poradkyne Janky, ktorá mi vždy ochotne poradila a dohliadala na mňa sa mi podarilo schudnúť 12 kg. Prestali ma bolieť kolená a kĺby a mohla som aj intenzívnejšie cvičiť.
Postava sa mi vytvarovala a cítim sa skvele. Ďakujem mojej úžasnej poradkyni Janke.

Centrum Lineal doporučujem každému, lebo majú skvelé služby a príjemné prostredie.

Valika Hvizdošová, 47 rokov, - 12 kg.

Od malička som bola športovo založená, hrávala som tenis, plávala, lyžovala, korčuľovala ... takže kilá ani postavu som si vôbec nesledovala. Prvýkrát som sa tým začala zaoberať až po narodení dvoch detí, keď sa ukázalo, že zhodiť získané kilá nebude až tak ľahké. Napriek tomu sa mi to podarilo, keďže som sa opäť vrátila k pravidelnému cvičeniu.

S pribúdajúcimi rokmi som však zistila, že napriek cvičeniu tri až štyrikrát do týždňa nechudnem, ale naopak, kilá sa pomaly nabaľujú. Moje stravovanie bolo, podľa môjho názoru zdravé, keďže som sa vyhýbala veľkému množstvu mäsa, vyprážaným, smaženým, ťažkým a mastným jedlám a jedla som pravidelne ovocie a zeleninu. Samozrejme, že som sa vrhla na Internet a hľadala vysvetlenie i možnosti riešenia môjho problému. V tej záplave informácií, ktoré boli častokrát veľmi protichodné, som sa strácala a nedokázala som sa ničoho poriadne chytiť. Vtedy mi kamarátka odporúčala vyskúšať firmu LINEAL a jej Metabolic Balance, ktorý vraj funguje na 100%. Priznávam, že som sa rok bránila, vraj ja si pomôžem sama, veď základom všetkého je pohyb... Nakoniec som sa nechala presvedčiť a musím povedať, že to ani trochu neľutujem.

Spočiatku to nebolo vôbec ľahké. Prvých 14 - 16 dní, keď sa človek musí zbaviť starých stravovacích návykov a naučiť sa jesť potraviny pre neho vhodné,  je naozaj náročných a vyžaduje si sebadisciplínu. Čo je však veľmi pozitívne, to sú okamžité viditeľné výsledky, ktoré Vám pomôžu pokračovať ďalej a nevzdávať sa. Prechod do ďalších fáz je už oveľa jednoduchší. Človek sa pomaly zorientuje, naučí sa správne nakupovať, pripravovať si jedlá a do mesiaca má vypracovaný efektívny spôsob stravovania, ktorého sa potom už len drží. 

Anna, 54 rokov, - 6 kg.

Keď som sa rozhodla pre program Metabolic balance v centre LINEAL v Košiciach, absolvovala som v úvode detoxikáciu a následne prísny režim stravovania spracovaný na základe mojich krvných výsledkov. Počas realizácie programu som zhodila na váhe, veľmi pozitívne sa pozmenili sledované parametre /cm a laboratórne výsledky/ a na môj úžas som dosiahla súmernosť postavy ... i napriek vlastnému presvedčeniu, že to sa už v mojom veku a pri mojej štíhlej postave snáď ani nedá dosiahnuť. 

Od ukončenia programu už prešlo 1,5 roka. Stále dodržiavam základné pravidlá metabolicu, ale jasne, že občas si užívam “neresti  v strave“ a aj keď niekedy zhreším, viem ako sa opäť dostať do formy. Nečítam už žiadne iné zaručené (ale v skutočnosti pripečené) diétne tipy – časopisy pre ženy sú ich plné!

Cítim sa zdravo a vyrovnane, nie som nikdy ani prejedená, ani hladná, som schopná pracovať na plný výkon v ktorúkoľvek dennú hodinu. Spánok mám výdatný, hlboký, zaspávam okamžite a zobúdzam sa plná energie, nepotrebujem poobednú siestu – ale v nedeľu poobede predsa len.Každé jedlo si vychutnávam. Teším sa z  jeho prípravy, z objavenia nových potravín, ktoré by som sama od seba určite nikdy nekúpila a ani neskúsila.

Preto musím na záver len skonštatovať: Metabolic balance je jedna z najúžasnejších vecí, ktorá sa stala súčasťou môjho života. 

Bea, 52 rokov, - 5,9 kg.

Touto cestou sa chcem veľmi poďakovať pani Janke zo štúdia LINEAL za ľudský a osobitý prístup počas celého programu Metabolic Balanc. Ďakujem, že ma viedla krok za krokom všetkými fázami, že bola ochotná a vždy pripravená zodpovedať moje otázky a že som s jej pomocou schudla 12 kíl. Cítim sa výborne a verím, že si dosiahnutú váhu naďalej udržím.

Drahá Janka,prajem Vám, aj celému kolektívu štúdia Lineal, veľa úspechov vo vašej práci, aby ste ďalej pomáhali ľuďom, ktorí sa na vás s dôverou obrátia. Všetko dobré.

Danka P. z Košíc, - 12 kg.

Už v minulosti som skúšala rôzne diéty, ale ani jedna z nich nebola bez problémov a väčšinou končili neúspešne. Nie žeby som mala potrebu schudnúť 20 kg, vždy som chcela zhodiť len takých 5-7 kíl. Ale viete, tak natrvalo a popritom žiť a jesť v kľude tak, aby som si hmotnosť udržala bez dlhodobého stresovania sa. Potrebovala som nájsť riešenie a stalo sa. Našla som ho na základe dobrej referencie mojej známej, ktorá navštevovala centrum Lineal v Košiciach. Vraj nejaký Metabolic Balance :).

Po prvom stretnutí som mala fantastický pocit, že som na správnom mieste a po druhom, keď som dostala do rúk môj Individuálny plán stravovania. Nič ma už nemohlo zastaviť. Všetko som si veľakrát prečítala, vytlačila a vložila do kabelky + nafotila do mobilu tak. A nasledujúce dni zmenili môj život.Podarilo sa mi schudnúť 7 kg, zmestím sa do všetkých obľúbených vecí, okolie ma povzbudzuje a ja bez váženia a stresovania z toho, že priberiem, si držím svoju vytúženú hmotnosť.

Všetkým smutným bambuľkám zo srdca doporučujem Metabolic balance a na záver už len, MILUJEM MB.

Erika z Košíc, vek 54 rokov, - 7 kg.

Dobrý deň prajem, som rada, že som mala možnosť skúsiť program metabolic balance. Začala som s ním 17.2.2017 a to z dôvodu zhodiť pár kíl. Áno ubudlo 13 kg, cítim sa oveľa ľahšie, lepšie proste nezaťažujem organizmus naučila som sa ako kombinovať jednotlivé potraviny.

Veľmi pekne ďakujem mojej konzultantke Janke za jej skvelý prístup rada som sa s ňou o tejto problematike rozprávala.A tak ako sme vraveli nie je to žiadna dieta je to životný štýl dá sa to krásne všetko zvládnuť.

Vrelo odporúčam a ďakujem.

Monika Šebová, - 13 kg.

Referencie

“Zistenie, že v zrkadle sa na Vás už nepozerá namosúrená tvár“  - presne toto vám garantuje aplikácia KYSELINY HYALURONOVEJ na vrásky medzi obočím. Ja som dlhé roky mala menšiu traumu z toho, že vždy vyzerám nahnevane a prísne kvôli vertikálnym vráskam medzi obočím (aj genetika, aj mimika sa podpísali pod vznik vrások).Po prvej aplikácii som šla na opakovaný zákrok po 11 mesiacoch. Riešila som ju v novembri 2012 a zatiaľ nemám potrebu zákrok znovu opakovať – efekt je neuveriteľný.... a trvá a trvá a trvá :-) .Jednoznačne doporučujem každej žene, keďže prepočet cena a kvalita sú bezkonkurenčné. Skvelý personál a prostredie je bonus navyše.

Spokojná klientka, 40+

Dobrý deň, do Centra LINEAL som sa dostala na odporúčanie mojej spolužiačky - keďže som hľadala možnosť ako zjemniť alebo vyhladiť vrásky, hlavne v oblasti okolo úst a medzi obočím, ktoré sa so stratou pružnosti pleti vekom a inými vplyvmi, čim ďalej viac prehlbovali. Botoxové injekcie neprichádzali pre mňa do úvahy, ani iné agresívne zákroky. Vyplň kyselinou hyalurónovou, na ktorú som sa predovšetkým prostredníctvom internetu vopred intenzívne informovala, ma presvedčila - nakoľko je prirodzenou súčasťou ľudskej kože a jej vlastnosť hydratácie kože v hĺbke. Aj minimum nežiadúcich účinkov oproti iným aplikáciam, ako alergické reakcie a pod. zavážili.Samozrejme - prijateľná cena a dlhodobo trvajúci efekt. V Centre Lineal mi dôkladne vopred všetko v súvislosti s aplikáciou vysvetlili a zobrali mi aj posledné pochybnosti.Po aplikácii anestetika formou gélu som tenučké ihly počas ošetrenia takmer necítila a po ňom som mohla bez obmedzenia normálne stráviť zvyšok dna. Som jednoznačne spokojná, vrásky sa výrazne zjemnili resp. vyhladili a celkovo pôsobí pleť mlado a pružne. Prirodzené a veľmi pomalé odbúravanie kyseliny do 12 mesiacov je dôležitý argument, ja sama som naozaj potrebovala prísť až po takmer roku. Jednoznačne tento zákrok ako aj Centrum Lineal môžem len odporučiť!

Spokojná zákazníčka Andrea z Košíc

Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať za profesionálny a milý prístup vo vašom centre Lineal. S pribúdajúcim vekom sa začali na mňa lepiť kilá navyše a objavila sa aj celulitída. Kamarátka mi poradila, aby som popri zmene životného štýlu v rámci stravovania vyskúšala aj kombináciu ošetrení tela na spevnenie postavy, odbúravanie tukov a odstránenie celulitídy. Tak som si vybrala výhodný balík “Intenziv“ - v kombinácii po 10 vstupov na Hypoxi, Vibračnej plošine a Rollenfit-e. V priebehu týchto 30 cvičení sa mi zmenšili objemy niektorých partií, napr. objem stehien o 5 cm, mám rýchlejší metabolizmus a oveľa viac energie. Po ukončení týchto procedúr som si zakúpila ďalší akciový balíček „Intenzívnu kúru na celulitídu a formovanie“ v kombinácii po 10 vstupov na Lymfodrenáž, Rollenfit a Slimwave masáž. A nakoniec som si dopriala aj Myostimulátor s infračerveným svetlom. Pokožka sa mi spevnila, zlepšil sa stav celulitídy, aj postava sa mi vyformovala. Touto cestou by som sa chcela ešte raz poďakovať za príjemné chvíle strávené vo Vašom centre. 

Svetlana V., Košice, 45 rokov

Dobrý večer, dovoľte mi vyjadriť spokojnosť s celkovým prístupom ako aj so službami, ktoré som absolvovala doteraz v Medicínskom centre LINEAL v Košiciach. Úžasné výsledky Kyseliny hyalurónovej,  Rádiotermolifting-u, Diamantovej mikrodermabrázie a Mezolift-u musia zanechať u každej klientky dobrý pocit, pretože stoja za to. Doporučujem všetkým, ktorí o nich uvažujú. Majte sa krásne.

PaedDr. Mária Mandzáková, Snina

Pozdravujem, ďakujem za zrealizované SMART LIPO na viacerých partiách tela. Záujemcom doporučujem realizáciu hlavne v zime. Pozdravujem pána lekára. Veľa úspechov.

D.P., klientka zo západného Slovenska

Dobrý deň, v rámci salónu Lineal ma najviac oslovilo cvičenie na vibračnej plošine, na ktoré chodím už približne 6 rokov. Som s ním veľmi spokojná. Je cenovo prístupné a časovo nenáročné. Zostava je vyskladaná z cvičení zameraných na kritické partie. Viem si ich v rámci svojho časového limitu zoradiť tak, aby som precvičila partie, ktoré potrebujem riešiť. Manipulácia so strojom je jednoduchá a počas cvičenia mám k dispozícií stále prehľadný obrázkový manuál alebo aj odborný personál, ktorý dohliada na správnosť cvičenia. Vibru jednoznačne doporučujem: krátky čas cvičenia = vynikajúce viditeľné výsledky spevnenia celého tela. Zároveň som mala možnosť vyskúšať aj cvičenie na Hypoxi. Vrelo odporúčam ženám každej vekovej kategórie, ktoré radi bicyklujú. Cvičí sa v uzavretom priestore, ktorý je ľudovo nazývaný vajíčko a v ktorom sa vďaka vákuu dejú zázračne veci, pokiaľ cvičiaci dodržiava pitný režim a primerané tempo.  Výsledok po cvičení stojí za to. Človek je správne unavený, ale aj dobre zregenerovaný. Aspoň mňa zvykne toto cvičenie aj po ťažkom pracovnom dni správne nakopnúť do ďalšej šichty, ktorá ma čaká doma.   

Henrieta Lacková, 33 rokov

So salónom Lineal som veľmi spokojná po každej stránke, služby využívam sporadicky už piaty rok. Okrem veľmi milého a ochotného personálu, majiteľka neustále sleduje najmodernejšie trendy v oblasti štíhlej línie, redukcie hmotnosti, ošetrenia pleti, ako aj kozmetiky. Rovnako sa zväčšuje samotná ponuka poskytovaných služieb a technického zabezpečenia.Výborné skúsenosti mám s procedúrou Oxygenoterapia, o čom svedčia aj pozitívne ohlasy môjho okolia. Nakoľko mám problematickú pleť a nemôžem používať žiadne omladzujúce krémy, táto procedúra úplne vystačuje a je pre všetky ženy ako stvorená... Okrem relaxačnej masáže tváre, čokoládovej alebo alginátovej masky s morskými riasami, samotný kyslík zjemní a upokojí pokožku, ktorá pôsobí vypnutejšie, oddýchnutejšie a mladšie. Po pôrode sa mi na tele objavila ochabnutá koža. Veľmi výborné výsledky, najmä v oblasti sedacieho svalstva, som zbadala pri kombinácii prístroja slimwave vákuová masáž spolu s lymfodrenážou na elimináciu celulitídy, ktorá pravidelným používaním ustúpila. Okrem príjemného oddychu blahodarne pôsobí sa regeneráciu celého tela. Vrelo odporúčam!!!

S pozdravom Nikola R., Košice

Som aktívna športovkyňa a každodenným športovaním je moja pleť neustále namáhaná a vystavovaná rôznym vplyvom počasia, čo spôsobuje jej vysúšanie a rýchlejšie starnutie. Pre salón LINEAL som sa rozhodla preto, že mi poskytuje vhodne metódy na zlepšenie stavu mojej pleti metódami: Mezoterapia s kyselinou hyalurónovou alebo so sérom Hydra8 B5, ktoré sa realizujú titánovým rollerom, a túto procedúru striedam s Luxusným ošetrením čokoládovým olejom s 24-karátovým zlatom. Obe metódy dodali mojej pleti potrebnú výživu a hydratáciu a vrelo ich odporúčam aj ďalším klientkam.

Gabriela z Košíc, 37 rokov

Dobrý deň, som veľmi spokojná s ošetrením pleti formou Oxygenoterapie. Po aplikovaní tejto metódy je moja pleť vždy pružnejšia, jasnejšia a pôsobí mladistvým dojmom. Vrelo odporúčam všetkým dámam, ktoré sa starajú o svoj vzhľad a chcú vyzerať sviežo. Avšak nielen samotné ošetrenie bolo zážitkom, ale aj profesionálny prístup personálu, konkrétne pani Eny, ktorá mi svojím odborným prístupom a radami pomohla omnoho viac ako moja ošetrujúca kožná lekárka. Veľká vďaka, pani Ena.

Zuzana, Košice

Dobrý deň, už roky striedavo využívam v Centre Lineal vajíčko Hypoxi Trainer, pomocou ktorého získavam kondičku pre svoje telo a odbúranie tuku v problémových partiách. Nájdem tu aj relax v lymfodrenážnych nohaviciach a príjemnú masáž tela realizovanú endomasážnym prístrojom Slimwave.  Na všetky tri  stroje mam pozitívny názor, som s nimi spokojná, každý z nich pracuje inak a rieši niečo iné na mojom či v mojom tele. Doporučujem ich, ale podotýkam, že každý klient si musí nájsť to svoje, čo mu v salóne bude vyhovovať. Stačí sa však objednať na osobnú konzultáciu, ktorá je bezplatná, a personál Centra Lineal individuálne pristupuje ku každému klientovi, takže každému ušije na mieru to, čo človek potrebuje a hľadá. 

Ivona Boháčová, 50 rokov

Dnes som bola na Oxygenoterapii /ošetrenie pleti 95% kyslíkom a sérami/, ktorú som vyhrala v zdieľavacej akcii. Po kúre trvajúcej viac ako hodinu, som sa cítila veľmi príjemne a dobre. Touto cestou ďakujem kolektívu Lineal za príjemnú atmosféru v prekrásnych priestoroch.  Týmto chcem zároveň vyzvať všetkých,  ktorí sa rozhodujú, aby neváhali a objednali sa do Centra Lineal na ktorúkoľvek procedúru v rámci ošetrenia pleti. Určite budete spokojní, keď Vás budú hýčkať.

Zuzana P., Košice, 46 rokov

Salón Lineal navštevujem od jeho vzniku, nakoľko som veľmi spokojná so službami a s prístupom personálu a majiteľky Janky, ktorá sleduje nové trendy a dbá hlavne na kvalitu prístrojov. Aj keď sa zdravo stravujem a pravidelne cvičím, k odstráneniu celulitídy mi pomáhajú hlavne procedúry na jej odstránenie a spevnenie pokožky a to: lymfodrenáž, rolletic a slimwave, ktoré vzájomne kombinujem. Pred letnou sezónou si dávam aj zábal parafango, ktorý mi pokožku pekne vyhladí a spevní. Okrem skrášľovania tela si tam vždy oddýchnem a zrelaxujem, pri lymfodrenáži si občas aj pospím.

S pozdravom Viera 

Zdravím, chcela by som týmto vyjadriť vďaku a spokojnosť s  kozmetikou Gernetic poskytovanou v centre Lineal. Moja 14-ročná dcéra Nina mala dlhodobo problémy s aknóznou pleťou, nevedeli sme sa zbaviť veľkých červených pupencov na čele, ktoré sa neustále objavovali. Vyskúšali sme ošetrenie "Čistenie pleti" novým spôsobom a novou kozmetikou, ktorú sme si na základe doporučenia aj zakúpili na domáce každodenné používanie. Po 4 návštevách v salóne s 2-týždňovým odstupom vidím na dcérinej pleti zlepšenie - žiadne pupence, hladšia pleť bez začervenania. A Ninka už príjemné ošetrenie s novou kozmetikou za bolestivé vytláčanie pupencov asi nevymení. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za bezkonkurenčný prístup pracovníkov medicínskeho centra.

M. Krausová , Košice

GERnétic používam vyše dvoch rokov. Je to jediná kozmetika , ktorá mi pomáha dostať moju problematickú pleť pod kontrolu. Spolu s doplnkovými prípravkami, napr. Natur Diet, sa moja pleť výrazne prečistila. Evidujem úplne mizivé percento zapálených, či upchatých pórov, ktoré mi predtým spôsobovali problémy. Boli bolestivé a podkožné, čiže sa s nimi nedalo nič urobiť, len ich potierať rôznymi vodičkami, mastičkami a počkať kým sa zahoja. Teraz, pri prvom náznaku nejakého zápalu, mi stačí použiť masku IMMUNO, alebo OCTO a potom IMMUNO so SYNCHROm 1:1, a do rána, prípadne na druhý deň, je po probléme. GERnétic patrí do skupiny kozmetiky, do ktorej je potrebné na začiatku investovať viac, no vydrží dlho, keďže Vám na bežné používanie stačí naozaj len také množstvo ako "hrášok". Určite by som ju nemenila a odporúčam ju každému, kto si nevie poradiť s problematickou pleťou.

klientka Janka S. , Spišská Nová Ves 

Mala som problematickú pleť so sklonom k akné. Do centra Lineal som chodila na úpravu obočia cca a rok. Keď sa stav mojej pleti zhoršil kozmetička mi poradila ošetrenia prípravkami Gernetic, ktoré som absolvovala. Odkedy tam chodím a používam ich kozmetiku, pleť sa mi o 80% zlepšila. Uvidíme ako to pôjde ďalej. No a úžasný prístup, vysoká odbornosť a kvalita za super cenu je bonusom navyše.Odporúčam vrelo!! 

klientka Simona Halamová, 23 rokov

Konečne štúdio krásy kde sa cítim ako doma :-) Skvelý priateľský personál, ktorý ponúka kvalitné služby.. Veľmi sa mi páči osobný a zodpovedný prístup ku mne ako klientke. Dlho som hľadala salón v Košiciach kde by platilo heslo "zákazník náš pán " no a tu v Lineali som to miesto našla :-). Štúdio odporúčam a aj budem odporúčať všetkým svojim kámoškam a kolegynkám, ktoré tiež hľadajú kvalitu a profesionálny prístup aky Vy v Lineali ponúkate. Vďaka:-)

klientka Andrea Suchomlinová, Košice