Lineal

Muži

Dnes si kľudne môžme povedať, že sa pomaly ale isto búrajú mýty, ktoré hovorili o tom, že správny muž má smrdieť za potom a pivom. Návšteva estetických kliník a kozmetických centier začína pomaly patriť aj pánom, aj keď ženy stále vedú.

Tí menej odvážni, ktorí sa hanbia ísť ku kozmetičke alebo do drogérie a vybrať si kozmetiku vhodnú pre nich, častokrát kradnú svoj krém svojej partnerke. Nie je to však správne riešenie. Muži by mali používať kozmetiku určenú iba pre nich, už len preto, že pokožka mužov je hrubšia a mastnejšia. Používať by ju mali pravidelne ráno aj večer a špeciálnu starostlivosť by mali venovať aj pokožke po holení. Muži majú v porovnaní so ženami výraznejšie ochlpenie a len na tvári majú okolo 20000 chĺpkov. Každodenné holenie predstavuje pre pleť záťaž. Odstraňujú sa po ňom nielen fúzy, ale aj vrchná časť kože.

Bez ohľadu na typ pleti je veľmi dôležité čistiť tvár každý deň. Veľmi praktickou je čistiaca pena, pre zbavenie sa povrchových nečistôt. Vhodné je navštevovať aspoň raz do mesiaca kozmetické salóny, ktoré vykonávajú túto procedúru profesionálne. Udržujete tým póry čisté, pokožku zdravú a žiarivú.

Dôležité je nezabúdať na dôkladnú hydratáciu a regeneráciu. Obsahom takýchto prípravkov by malo byť aloe vera, ktoré hydratuje, utišuje a regeneruje. Tiež je potrebné venovať pozornosť aj očnému okoliu, kde pokožka suchšia, tenšia a náchylnejšia na tvorbu skorých vrások. Aplikujte poklepovými pohybmi mastnejšie, výživné, hydratačné, anti-aging sérum/gél/krém.

V našom Medicínskom centre Vám ponúkame:

  • hĺbkové čistenie pleti pre pánov
  • regeneračné a liftingové estetické ošetrenia tváre
  • vieme doporučiť vhodnú kozmetiku pre pánov
  • starostlivosť o telo ( odstránenie chlpov laserom, znamienok, chudnutie...)

Milí páni, ak máte otázky alebo Vás zaujala naša ponuka - neváhajte nás kontaktovať - sme diskrétni a radi poradíme:)