Lineal

Cvičenie, celulitída a formovanie postavy

Maderoterapie
Maderoterapie

Je masážna technika, ktorá vyrovnáva stres a energiu v tele. Pomocou drevených valčekov rôznych tvarov a veľkostí sa masíruje celé telo primeraným tlakom. Jej  hlavným benefitom je estetická a zdravotná časť.  Maderoterapia pomáha spevniť telo, odbúrať tuky, odstrániť celulitídu a rozprúdiť lymfatický systém.

Zobraziť viac
Rollenfit®

Cvičenie na masážnom stroji ROLLEN®fit je jednoduché a relaxačné. Účinne bojuje proti celulitíde, tuku a aktívne rozhýbe lymfu v celom tele, čím sa odpadové látky a toxíny postupne presúvajú do hlavného lymfatického kmeňa a následne môžu opustiť telo.

Zobraziť viac
Rollenfit<sup>®</sup>
Hypoxi trainer<sup>®</sup>
Hypoxi trainer®

80 % všetkých žien trpí tendenciou na tvorbu nevzhľadných kožných defektov, takzvanej celulitíde. Táto sa vyskytuje najčastejšie v oblasti stehien a zadku. Odolnosť voči tejto "pomarančovej koži " je väčšinou veľmi malá , pretože celulitída nie je koncentráciou vody , ale zhlukov tuku v podkožnom tkanive. Celulitída sa môže natrvalo zredukovať len výrazným znížením množstva tuku v oblasti nôh. Nanešťastie zriedka zhadzujeme tuky z partií , z ktorých má naše telo najväčší predpoklad sa tukov zbavovať. Ochabnutie spojovacieho tkaniva a slabá regulácia (zbavovanie sa tukov) môže mariť akékoľvek pokusy o nápravu, vrátane namáhavých druhov športu a striktných stravovacích metód.

Zobraziť viac
SM systém cvičenie

Najhoršie na práci s počítačom je bolesť chrbta. Skôr. alebo neskôr sa vždy objaví. Berie vám radosť, sústredenie a núti vás "chodiť po lekároch".

Zobraziť viac
SM systém cvičenie
PILATES cvičenia v malých skupinkách
PILATES cvičenia v malých skupinkách

PILATES cvičenie v malých skupinkách už od októbra 2018.
Výhodou nášho pilates cvičenia je vytvorenie malej skupiny (max. do 8 ľudí) s individuálnym prístupom inštruktorky.

Zobraziť viac
Rádiofrekvenčná lipolýza

Pre koho je určená pre tých, ktorí sa chcú bez veľkej námahy zbaviť prebytočného tuku alebo pre tých, ktorí sa nemôžu zmieriť s určitým stupňom celulitídy. Niekedy sa nepodarí upraviť dané tvary cvičením a vtedy pomôže najúčinnejšia rádiofrekvencia na trhu Accent XL.

Zobraziť viac
Rádiofrekvenčná lipolýza
Ultrazvuková kavitácia
Ultrazvuková kavitácia

Je to kompletný ultrazvukový generátor s dvomi prídavnými vysokofrekvenčnými sondami na EXPLOZÍVNU USG kavitáciu, ktorá využíva intenzívne ultrazvukové vlny na redukciu tukového vankúša, na formovanie postavy a elimináciu celulitídy. Účinná na každú lipodystrofiu a dokonca aj na hlbšie a prebytočné tuky.

Zobraziť viac
Slimwave pro - vákuová endomasáž

Ide o najúčinnejší spôsob boja proti celulitíde, rozbíja sa tuk, zjemňuje sa pokožka na ošetrovanej časti. Jedinečný 3-fázový systém, v ktorom sa strieda vákuová masáž, pauza a tlak /podtlak, pauza, pretlak/, ktorý pôsobí šetrne na pokožku. Vďaka tomu nevzniknú na ošetrovanej časti hematómy /modriny/.

Zobraziť viac
Slimwave pro - vákuová endomasáž
Myostimulátor s infračerveným svetlom
Myostimulátor s infračerveným svetlom

Infrared slimming- elektrostimulátor na formovanie postavy v spojení s infračerveným zariadením na rozpúšťanie tukov. Prístroj je absolútnou novinkou v profesionálnom riešení celulitídy a nadváhy.

Zobraziť viac
Vibračná plošina

Výhodné pre časovo zaneprázdnených klientov. Cvičenia na vibračnej plošine sa nemusia báť ani fyzicky menej zdatní klienti, pretože intenzitu vibrácii je možné nastaviť podľa požiadavky klienta. Vhodné pre ľudí s problémami kĺbov, chrbtice, pohybového aparátu.

Zobraziť viac
Vibračná plošina
Zábaly na celulitídu a formovanie postavy
Zábaly na celulitídu a formovanie postavy

Parafango je atomizované morské bahno obohatené oligoelementmi a zmiešaný parafínom, vďaka svojim remineralizačným účinkom zvyšuje tok lymfy. Hĺbkovo čistí a revitalizuje pokožku, zlepšuje krvný obeh. Jeho aplikácia pomáha relaxovať telo a optimalizuje penetráciu aktívnych látok z ampúl.

Zobraziť viac