Lineal

Ihličková mezoterapia

Dermapen je špeciálny prístroj s MIKRO ihlami alebo NANO ihlami. (podľa toho aký nástavec sa použije.

Tento prístroj umožní dopraviť účinné látky obsiahnuté vo vysokoúčinných sérach epidermis a dermis, teda presne tam, kam ho potrebujete.

Keď nanášate krém alebo sérum, pod kožu sa dostane max. 3 % účinných látok. To je všeobecný fakt! Vďaka valčeku Derma roller však pod kožu dostanete niekoľkonásobne viac účinných látok a tak zosilníte účinok akéhokoľvek krému.

Prečo dermapen?

  • Niekoľkonásobne zvyšuje absorpciu kvalitných sér
  • Účinne napomáha vyhladeniu vrások
  • Zlepšuje zahladenie jaziev, špeciálne jaziev po akné
  • Zotavenie je extrémne rýchle
  • Bezbolestné a efektívne ošetrenie

Ako to vlastne funguje?

Dermapenom naša kozmetička prechádza po vašej pokožke a tým vytvorí v pokožke drobné vpichy. Tieto vpichy sa stanú transportným tunelom, ktorým dopraví účinné látky priamo do kože. Už samotné používanie tohto valčeka dokáže podporiť omladenie pleti. Akonáhle totiž štruktúru pokožky narušíte drobnými vpichmi, koža zaháji proces regenerácie a vytvorí omnoho viac kolagénu a elastínu než za normálnych okolností. Produkcia nového kolagénu a elastínu redukuje už existujúce vrásky, zvyšuje elasticitu pokožky a vyhladzuje jazvičky a iné kožné nezrovnalosti.

V našom Medicínskom centre používame účinné látky a séra:

  • hydratačné sérum zn. MEDIK alebo švajčiarskej spoločnosti Alstem napríklad hydro8 (napomáha zmäkčiť pleť vďaka kyseline pantoténovej /vitamínu B/ a hydratujúcej kyseline hyalurónovej, čo ma za následok rýchle a významné zlepšenie všeobecného stavu a pocitu z pokožky. Vynikajúcim spôsobom zadržiava vodu, takže Vašu pleť zavodní a poskytne celodennú hydratáciu)
  • HSR /Hyaluronic Acid Skin rejuvenation/ (mezoterapeutický kokteil, ktorý dodá vašej pokožke 58 aktívnych látok vrátane kyseliny hyalurónovej. Po aplikácii je pokožka revitalizovaná, hydratovaná, dochádza k redukcii jemných vrások a jazvičiek po akné. Toto jedinečné sérum obsahuje skutočne najobsiahlešie zloženie na súčasnom trhu)
  • super antioxidačné sérum s vitamínom C (napomáha bojovať proti poškodeniu pokožky vyvolanom pôsobením slnka, pomáha spustiť produkciu kolagénu, zvyšuje elasticitu kože a jej hustotu, zlepšuje štruktúru pokožky a rozjasňuje pleť)

Spolu s účinnými látkami a sérami a pravidelným ošetrovaním získa Vaša pleť jemnejší, krajší ale hlavne mladší a zdravší vzhľad.

Odporúčanie:

Ošetrenie Dermapenom zahřňa: čistenie pleti, odlíčenie a tonizácia, peeling, aplikácia dermapenom, vrpravovanie látok do pokožky, vysokoúčinné sérum podľa typu pokožky, maska, záverečný krém. 

Cena: 45,00 € / tvár a krk 

           55,00 € / tvár, krk a dekolt