Lineal

Ihličková mezoterapia

Derma roller alebo derma valček je špeciálny valček s mikroihlami. Tento valček umožní dopraviť účinné látky obsiahnuté v kréme alebo sére do epidermis a dermis, teda presne tam, kam ho potrebujete.

Keď nanášate krém alebo sérum, pod kožu sa dostane max. 3 % účinných látok. To je všeobecný fakt! Vďaka valčeku Derma roller však pod kožu dostanete niekoľkonásobne viac účinných látok a tak zosilníte účinok akéhokoľvek krému.

Prečo derma valček používať?

  • Niekoľkonásobne zvyšuje absorpciu krémov a sér
  • Účinne napomáha vyhladeniu vrások
  • Zlepšuje zahladenie jaziev, špeciálne jaziev po akné
  • Zotavenie je extrémne rýchle

Ako to vlastne funguje?

Valčekom naša kozmetička prechádza po vašej pokožke a tým vytvorí v pokožke drobné vpichy. Tieto vpichy sa stanú transportným tunelom, ktorým dopraví účinné látky priamo do kože. Už samotné používanie tohto valčeka dokáže podporiť omladenie pleti. Akonáhle totiž štruktúru pokožky narušíte drobnými vpichmi, koža zaháji proces regenerácie a vytvorí omnoho viac kolagénu a elastínu než za normálnych okolností. Produkcia nového kolagénu a elastínu redukuje už existujúce vrásky, zvyšuje elasticitu pokožky a vyhladzuje jazvičky a iné kožné nezrovnalosti.

V našom Medicínskom centre používame účinné látky a séra:

  • hydratačné sérum hydro8 (napomáha zmäkčiť pleť vďaka kyseline pantoténovej /vitamínu B/ a hydratujúcej kyseline hyalurónovej, čo ma za následok rýchle a významné zlepšenie všeobecného stavu a pocitu z pokožky. Vynikajúcim spôsobom zadržiava vodu, takže Vašu pleť zavodní a poskytne celodennú hydratáciu)
  • HSR /Hyaluronic Acid Skin rejuvenation/ (mezoterapeutický kokteil, ktorý dodá vašej pokožke 58 aktívnych látok vrátane kyseliny hyalurónovej. Po aplikácii je pokožka revitalizovaná, hydratovaná, dochádza k redukcii jemných vrások a jazvičiek po akné. Toto
  • jedinečné sérum obsahuje skutočne najobsiahlešie zloženie na súčasnom trhu)
  • super antioxidačné sérum s vitamínom C (napomáha bojovať proti poškodeniu pokožky vyvolanom pôsobením slnka, pomáha spustiť produkciu kolagénu, zvyšuje elasticitu kože a jej hustotu, zlepšuje štruktúru pokožky a rozjasňuje pleť)

Spolu s účinnými látkami a sérami a pravidelným ošetrovaním získa Vaša pleť jemnejší, krajší ale hlavne mladší a zdravší vzhľad.

Odporúčanie:

Derma valček je len váš, preto ho z hygienických dôvodov s nikým nezdieľame a ostáva po zakúpení Vám. Derma valček viete používať aj doma. Nikdy a nikomu ho nepožičiavajte. Je to ako so zubnou kefkou.

Cena: 45,00 € / prvé ošetrenie (cena je vrátane valčeka, ktorý ostáva zákazníčke), ďalšie ošetrenia sú po 30,00 € / 1 ošetrenia