Lineal

Coolifting NOVINKA!

Čo je Coolifting?

Revolučný registrovaný systém, ktorý umožní vykonávať šokujúce ošetrenie tváre pomocou bezpečnej, rýchlej a účinnej metódy.

Ako to funguje?

Pištoľ Coolifting vysiela na tkanivá tváre silný tok CO2 pri veľmi nízkej teplote a veľmi vysokom podtlaku v kombinácií s vysoko koncentrovanými atomizovanými účinnými látkami (zložkami kyseliny hyalurónovej).

Čo budem cítiť počas ošetrenia a po ňom?

Procedúra je bezbolestná. Tlak aplikácie účinných látok a teplota sú technicky kontrolované, ošetrenie je bez pocitu diskomfortu. Žiadna špeciálna starostlivosť nie je potrebná po ošetrení.

Bližšie chrakteristiky Cooliftingu

Coolifting otvára nové možnosti liftingového ošetrenia v kozmetických salónoch. Je to revolučný registrovaný systém, ktorý umožní vykonať úžasné, priam šokujúce ošetrenie tváre pomocou bezpečnej, rýchlej a účinnej metódy. Coolifting v jedinom sedení dodáva pokožke podstatne mladší vzhľad.

Koncept

Metóda je založená na použití Coolifting pištole, ktorá vysiela drobné “strely” na pokožku tváre cez silný tok CO2 pod vysokým podtlakom a veľmi nízkou teplotou v kombinácií s extrémne vysokou koncentráciou atomizovaných účinných látok. Je to najdramatickejšie a najrýchlejšie ošetrenie, ktoré dokáže vzdorovať plynúcemu času.

Aplikácia

Studený tok CO2 a atomizované účinné látky v kombinácií s vysokým aplikovaným tlakom majú nasledovné účinky:

  • paradoxný pohyb ciev: počas mikrocirkulácie dochádza k zúženiu krvných ciev, ktoré vystrieda ich rozšírenie. V dôsledku silnej stimulácie chladom krvné cievy striedavo sa sťahujú a rozširujú, aby odporovali stimulu.
  • cryophoréza a barophoresa: zvýšenie aktívnych látok Cooliftingu cez chlad a tlak. Kombinácia chladu s vysokým tlakom aplikovaných na epidermis zapríčiňuje silnú penetráciu Coolifting ingrediencií a exponenciálne zvyšuje ich účinky.
  • cryo-carboxyterapia: Tok CO2 pri veľmi nízkej teplote a vysokom tlaku aktivuje mikrocirkuláciu, indukuje tvorbu kolagénu a elastínu a zvyšuje okysličenie tkanív.
  • tepelný šok: stimulácia hlboko uložených tkanív. Tieto tkanivá majú normálnu teplotu okolo 36ºC. Prudké zníženie teploty má za následok okamžitú reakciu v hĺbke dermy.

Coolifting

Jednoduché, efektívne, neinvazívne a rýchle ošetrenie, kedy sa za krátky čas ocitneme v novej budúcnosti pri omladení tváre.

Oblasti použitia

Coolifting bol navrhnutý na rýchle a jednoduché ošetrenie tváre za účelom dosiahnutia celkového liftingového efektu, ktorý vyhladzuje a rozjasňuje pokožku. Špeciálna pozornosť sa venuje oblastiam, ktoré sú viac náchylné na vrásky buď v dôsledku mimiky alebo gravitácie: okolie očí, čelo, vrásky hnevu, líca a okolie pier.

Coolifting

Protokol ošetrenia

Samostatné ošetrenie: okamžitý účinok už aj po jednom sedení. Výrazný liftingový efekt, ktorý sa prejaví vyhladením a rozjasnením pokožky, napnú sa povrchové vrásky a redukuje sa hĺbka vrások.

Ošetrenie vo forme kúry: 8 sedení 2x do mesiaca. Výrazný omladzujúci účinok: intenzívna stimulácia kolagénu a elastínu, regenerácia dermy, zlepšuje textúru a kvalitu pokožky.

Udržujúce sedenie: jedno sedenie každé 2 týždne.

Je potrebný individuálny prístup ku každej klientke.

Cena :95,00 € / 1 ošetrenie

Galéria ošetrení PRED A PO

PRED

Okamžitý efekt(lifting) vyhladenie a rozjasnenie pokožky, odstraňuje povrchové vrásky a redukuje hĺbku vrások

PO

Trvácny účinok(rejuvenizácia): intenzívna stimulácia kolagénu, elastínu, regenerácia dermy, zlepšenie štruktúry a kvality pokožky

Coolifting
Coolifting
Coolifting
Coolifting