Lineal

Metabolic Balance® -Váš DOKONALÝ PLÁN ako SCHUDNÚŤ a BYŤ FIT

Metabolic balance

Čo je program Metabolic Balance®

Ako PRVÉ CENTRUM v KOŠICIACH už od roku 2012 ponúkame komplexný program úpravy látkovej výmeny a obnovy rovnováhy v tele.

Metabolic Balance® je špeciálny individuálny stravovací plán, ktorý je vystavený na základe krvných hodnôt a zdravotného stavu klienta. Z výsledkov krvných hodnôt a z informácii o zdravotnom stave klienta sa v spolupráci s nemeckým inštitútom zdravej výživy zostaví jedálny plán, ktorý je ušitý priamo pre klienta. Tak, aby mu nechýbali v potrave potrebné minerály, vitamíny a stopové prvky. 

Viac informácii nájdete kliknutím na túto webovú stránku:  www.jankarozborilova.sk 

Prečo práve Metabolic Balance®

 • Individuálny prístup program priamo ušitý na mieru klienta na základe jeho krvného odberu a následného rozboru z krvi a zistenej anamnézy.
 • Jednoduchosť programu v ktorom sa dokáže klient ľahko orientovať. Už nemusí viac celý deň myslieť na to čo si dá na raňajky,obed či večeru.
 • Netrpíte hladom,Metabolic Balance® nie je diéta a to umožňuje jeho ľahké a bezproblémové plnenie.
 • Počas celého programu Vás sprevádza vyškolený poradca.
 • Celý čas pracujete s reálnymi potravinami. Toto je jedna z najväčších výhod, pretože sa postupne klient sám naučí orientovať vo výbere a príprave potravín a veľmi rýchlo zistí čo je pre jeho telo dobré.
 • Prvé výsledky sa dostavia rýchlo, v podobe 4-7 kíl už v priebehu prvých dvoch týždňov. Preto je program pre klientov vysoko motivačný.
 • Výsledok má stabilný efekt, takže sa vyhnete jojo efektu. Jojo efekt je len výsledkom narušenia rovnováhy nesprávnou diétou. Metabolic Balance® rovnováhu v tele nenarúša, ale naopak ju obnovuje.
 • Zlepšuje hormonálnu rovnováhu (máme napr. klientky, ktoré zmeneným spôsobom stravovania otehotneli).
 • Výrazne zmierňuje či odstráni zdravotné ťažkosti (napr. pálenie záhy, kožné problémy, opuchy končatín, odkyslí organizmus, pomáha zmierňovať menopauzu u žien...).
 • Zlepšuje kvalitu života klienta (podporuje výkonnosť a koncentráciu, zlepšuje celkovú energiu a vitalitu, zlepšuje spánok ..).
 • Výrazna redukcia hmotnosti, ktorú je na Vás vidieť a ochrana svalovej hmoty takže pokožka ostane pevná a hladká.

Pre koho je vhodný program Metabolic Balance®

 • kto chce zdravo, efektívne a rýchlo chudnúť
 • kto chce pribrať
 • kto chce vedieť ako sa správne stravovať

Skúsenosti a pocity našich klientov

Možno je to aj Váš prípad, ale veľká časť našich klientov sa trápila každý deň otázkou ako sa zbaviť prebytočných kilogramov. Dôvodov mali na to viacero. Bežné každodenné činnosti sa pre nich stali obrovskou záťažou. Obľúbené oblečenie im začalo byť malé a zistili, že čím väčšia veľkosť, tým ťažšie sa hľadajú pekné veci. Chceli byť opäť príťažliví pre svojich partnerov/ ky. Keď stretli niekoho po dlhšej dobe, okamžite sa začali cítiť kvôli svojej nadváhe nepríjemne. Ich sebavedomie išlo rapídne dole. A čo je dosť zlé, niektorí normálne začali neznášať svoje telo. Chceli schudnúť, skúšali množstvo diét, ale nič nefungovalo. Poniektorí kilá zhodili, ale po čase sa ich hmotnosť vrátila späť alebo ešte viac pribrali.

Dôvody, prečo sa zhodené kilá znovu vrátili mohli byť rôzne. Mnoho diét je jednostranne zameraných a neberú ohľad na individuálne potreby jedinca. Preto to buď nedokážu dodržať alebo sa po ich skončení váha rýchlo vracia späť. Ako vhodné sa javia rôzne koktaily, ktoré Vášmu telu dodajú všetky potrebné živiny, ale nenaučia Vás po akom jedle siahnúť ak ste už v „normálnom“ režime. Preto sa väčšina klientov vracia k starým stravovacím návykom, ktoré tak ako predtým aj teraz spôsobia postupné zvyšovanie hmotnosti.

A teraz si napríklad predstavte, že v priebehu niekoľkých týždňoch by sa všetko otočilo o 180 stupňov. V priebehu 3 mesiacov sa ľudia, ktorých trápili tieto problémy, dokázali zbaviť vyše 15 kíl. Zrazu mohli znovu začať plnohodnotne fungovať, opäť ich začalo baviť chodiť do spoločnosti, pretože vždy ich niekto pochválil za to ako dobre vyzerajú. Prišli sa ukázať v oblečení, ktoré si už roky nevedeli obliecť. Ich sebavedomie začalo opäť rásť. Konečne našli niečo, čo im prinieslo výsledok aký chceli.

Celú túto zmenu dokázali uskutočniť vďaka špeciálnemu programu Metabolic Balance®, ktorého základ tvorí osobný jedálny plán na mieru a individuálny zoznam potravín, pomocou ktorých dodáte telu všetky zdravé, pre Vás potrebné živiny. Presne tie, ktoré Vaše telo potrebuje.

Cena za:

Program Metabolic Balance® - Basic je 449,00 €  /cena záhŕňa 7 osobných konzultácii, vrátane úvodnej konzultácie a odovzdania plánu výživy/.

Cena nezahŕňa potrebný laboratórny rozbor a odber krvi. 

Cena za:

Program Metabolic Balance® a podporné psychologické poradenstvo je 499,00 € /cena je paušálna a zahŕňa Program METABOLIC BALANCE® - Basic a 5 x 50 minút podpornú psychoterapiu počas dodržiavania programu Metabolic Balance®/.

Cena nezahŕňa potrebný laboratórny rozbor a odber krvi.

Jednorázový poplatok za potrebný odber krvi a laboratórny rozbor je 42,00 €.

Od 1.januára 2020 pôsobí v Žiline Mgr. Jana Rozborilová 

Kontakt pobočka ŽILINA- Mgr. Lenka Šimunová

Adresa: Futbalový štadión MŠK, Športová 9, Žilina


Referencie naších klientov

Michaela Prachová, 37 rokov - 13kg

„...metabolic balance mi pomohol otehotnieť..“

S programom metabolic balance som začala koncom augusta 2013, nakoľko som mala problém s otehotnením a endokrinológ mi povedal, že ak chcem otehotnieť tak musím schudnúť. A keďže mi dovtedy nič nepomáhalo a mala som za sebou už dva potraty a hormóny rozkolísané, rozhodla som sa pre program Metabolic balance. Obrátila som sa na centrum Lineal, a pod vedením poradcu Matúša som s tým začala. Najprv prebehla konzultácia a potom mi odobrali krv v laboratóriu. Z mojich krvných výsledkov mi vypracovali jedálny lístok, ktorý sa skladal z takých potravín, ktoré sú vhodné pre mňa a môj organizmus.

Naše skúsenosti

JANKA R.

JANKA R.

Keďže sa naše centrum zaoberá formovaním postavy, krásou a zdravím, pripadalo mi samozrejme túto časť rozšíriť o poradenstvo v oblasti racionálneho stravovania. Začínali sme klasicky a to doplnkami výživy, ktoré napomáhali chudnutiu.
čítaj viac

Výživový poradca Vám pomocou programu Metabolic Balance® ušetrí Váš čas, peniaze a v konečnom dôsledku hlavne Vaše ZDRAVIE!

Skúsenosti známych osobností

 • PETER SKLÁR

  PETER SKLÁR

  "Upratal som si svoj metabolizmus."

  čítaj viac

 • EVA HOLUBOVÁ

  EVA HOLUBOVÁ

  "Mám veľmi dobrý pocit, zmizla únava, dostavil sa príliv energie." 

  čítaj viac

 • HANA KŘÍŽKOVÁ

  HANA KŘÍŽKOVÁ

  „Opravdu jsem v životě vyzkoušela všechny diety na světě a vždycky se to minulo účinkem."

  čítaj viac

 • JANA ADAMCOVÁ

  JANA ADAMCOVÁ

   „Svoju postavu nemám zadarmo.“

  čítaj viac

 • LUCKA BÍLA

  LUCKA BÍLA

   "Veľký podiel na mojom vzhľade má životný štýl, ktorým sa riadim už niekoľko rokov. Ide o stravovanie podľa metabolic balance."

  čítaj viac

 • ADAM ŽAMPA

  ADAM ŽAMPA

  Slovenský top lyžiar, úspešne túto metódu úpravy metabolizmu využíva v rámci prevencie a správneho stravovania.

 • IVANA CHÝLKOVÁ

  IVANA CHÝLKOVÁ

  "Mám neuveriteľnú energiu, schudla som a už nie som viac unavená, cítim sa lepšie."

  čítaj viac

 • JÁN KRAUS

  JÁN KRAUS

  "Keď som videl ako sa skvele Ivana cíti a koľko má energie začal som so zmenou stravovania aj ja."

  čítaj viac

 • OĽGA BELEŠOVÁ

  OĽGA BELEŠOVÁ

  "Už som sa vo svojom tele necítila dobre a preto som s rozhodla vyskúšať program Metabolic balance."

  čítaj viac

Metabolic Balance® v médiach


 • nový článok

  nový článok

 • ZDRAVIE ŠPECIÁL

  ZDRAVIE ŠPECIÁL

  október-december 2016

  Metabolic v mediach / ZDRAVIE ŠPECIÁL
  Metabolic v mediach / ZDRAVIE ŠPECIÁL
 • MADAM EVA

  MADAM EVA

  11/2016

  Metabolic v mediach / MADAM EVA
  Metabolic v mediach / MADAM EVA
  Metabolic v mediach / MADAM EVA
 • MADAM EVA

  MADAM EVA

  01/2016

  Metabolic v mediach / MADAM EVA
  Metabolic v mediach / MADAM EVA
  Metabolic v mediach / MADAM EVA

Recepty

Recepty

pre zobrazenie receptov kliknite na obrázok.

Oficiálna stránka spoločnosti Metabolic Balance®:

http://www.metabolic-balance.com/sk/