Lineal

Kozmetické ošetrenia GERnétic

"Kozmetika GERnétic prekračuje hranice bežnej kozmetickej starostlivosti. Ide o celkom iný prístup v rámci ošetrenia. U tejto kozmetickej značky, ide skôr o celkový zdravotný stav, ktorý sa následne prejaví na vzhľade pokožky."

Albert Laporte, zakladateľ spoločnosti Laboratoires GERnétic Synthése.

Základy kozmetickej značky GERnétic položil Dr. Albert Laporte, ktorý stál na čele Laboratoires GERnétic Synthése do roku 2008. Dr. Laporte sa ako lekár, biológ a biochemik zaoberal viac ako 40 rokov výskumom regenerácie kožných buniek na parížskych a švajčiarskych klinikách.

TRI ZÁKLADNÉ POZNANIA Dr. ALBERTA LAPORTEHO:

  • krása a vzhľad pokožky súvisí so zdravím
  • zdravie človeka závisí na výžive
  • pokožka je orgán, ktorým je možné transportovať látky (aktívne - výživné) do organizmu

Dr. Laporte zistil, že pokožka je zrkadlom vnútorného stavu organizmu a reaguje podľa toho, aký je celkový zdravotný stav človeka.

AK TELESNÉ ORGÁNY FUNGUJÚ SPRÁVNE A AK BUNKY ZÍSKAVAJÚ KVALITNÚ ZDRAVÚ VÝŽIVU, UCHOVÁ SI POKOŽKA SVOJU PRIRODZENÚ KRÁSU A ZDRAVIE. Nestačí teda len ošetrovať viditeľné zmeny na pokožke, ale predovšetkým je dôležité hľadať vnútorné príčiny. Dr. Laporte objavil najúčinnejšiu metódu - kožnú penetráciu, teda prienik výživných zložiek pokožkou.

Laboratória GERnétic používajú rastlinné výťažky, esenciálne oleje, vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a minerály, teda 100% -né prírodné látky získané najmodernejšou výrobnou metódou - biotechnológiou. Z rastlín sú pri tomto procese extrahované iba jednotlivé bunky. To umožňuje do kozmetických prípravkov aplikovať presné množstvo vybraných účinných látok v tej najčistejšej forme.

Kozmetika GERnétic využíva už po stáročia známe schopnosti pokožky 100% - ného vstrebania aplikovaných látok (napr. aplikácia nikotínových, hormonálnych, inzulínových náplastí) pre obohatenie organizmu o chýbajúce výživové zložky bez zaťažovania tráviaceho systému a znehodnocovania vitamínov, minerálov či stopových prvkov žalúdočnými šťavami.

Luxusná francúzska kozmetika GERnétic pracuje na troch základných princípoch:

1. BUNKOVÁ TERAPIA

Kozmetickou starostlivosťou je možné obohatiť telo o vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a iné látky, ktoré telo nedokáže v dostatočnom množstve získať z potravy!

Prípravky prenášajú základnú kompenzáciu výživných látok do buniek, doplňujú nedostatky vo výžive, upravujú bunkám funkcie - dalo by sa povedať, že ich tým nútia chovať sa ako mladšie bunky.

2. HOMEOPATICKÉ DÁVKOVANIE

Všetky aktívne látky sú dávkované homeopaticky. Princíp homeopatie zaviedol lekár Samuel Hahnemann. Je založený na názore, že veľmi malé dávky povzbudzujú životnú silu k väčšej činnosti, kým väčšie ju ochromujú alebo ničia. Regeneračné a výživné produkty GERnétic stačí aplikovať v malom množstve (vo veľkosti hrášku).

3. VYUŽITIE MERIDIÁNOVÝCH ZAKONČENÍ A MERIDIÁNOVÝCH DRÁH

Pri aplikácii regeneračných krémov využíva GERnétic stimuláciu meridiánových zakončení ich stimuláciou (ušné lalôčiky, spodné plochy chodidiel, predná strana hrudníka).

Čím sa GERnétic líši od klasickej kozmetiky:

  • pôsobí na problém, ale zároveň vďaka špičkovým vlastnostiam výrobkov nie je nutné používať mechanické čistenie pleti, a klientka odchádza s kľudnou pleťou
  • spôsob aplikácie prípravkov je odlišný, dochádza k postupnému vrstveniu takmer vždy do vstrebania
  • prípravky sa môžu rôzne kombinovať, každé ošetrenie môže byť iné
  • niektoré kozmetické prípravky majú ľahkú prekrvujúcu schopnosť, ktoré zabezpečia hlboký prienik aktívnych látok do pokožky

A nakoniec

Kozmetické prípravky GERnétic boli pred uvedením na trh dlhodobo klinicky a dermatologicky testované s vynikajúcmi výsledkami. Garantujeme výbornú kožnú znášanlivosť. Pri celom procese prechádzajú výrobky náročnou kontrolou a ďalším testovaním.

Ponuka tvárových a telových ošetrení luxusnou francúzskou kozmetikou GERnétic: