Lineal

LINEAL regeneračno-relaxačné služby

Vážení klienti,

určite nám dáte za pravdu, že je nezaplatiteľný pocit cítiť sa zdravo a vyzerať prirodzene dobre. Hneď sa to odrazí na Vašej dobrej nálade, väčšom sebavedomí a odvahe pustiť sa do vecí, na ktoré ste si možno predtým netrúfli.

A práve na tejto koncepcii jednoty vnútorného zdravia a vonkajšej krásy vzniklo v roku 2007 Centrum zdravia, krásy a štíhlej línie LINEAL. V centre Lineal Vám ponúkame regeneráciu, relaxáciu a cvičenie zároveň. Venujeme sa formovaniu postavy neinvazívnym spôsobom. Ponúkame intenzívny a jedinečný program na redukciu hmotnosti metabolic balance® a procedúry na liečbu celulitídy. Nájdete u nás kvalitné dermatokozmetické a kozmetické ošetrenia a služby. Omladzujúce ošetrenia na tvár či dekolt sú jej súčasťou. Ozdravné kúry ako napr. rôzne masáže, lymfodrenáže alebo vdychovanie kyslíka (oxygenoterapia) pomôžu zase telo nabudiť, uvolniť a uzdraviť. Náš profesionálny tím Vám na základe osobnej konzultácie zostaví a doporučí optimálny program pre naplnenie Vaších predstáv.

Samostatnú časť v rámci nášho centra tvorí ESTETICKÁ chirurgia a LASEROVÉ pracovisko Dr. Jalčovíka, ktoré Vám ponúka riešenie estetických problémov ako napr. odstraňovanie znamienok a tumorčekov, žiliek, kŕčových žíl alebo nežiadúceho ochlpenia. Zároveň ponúka najnovšie skrášľujúce zákroky a ošetrenia na modelovanie postavy a omladenia tváre.

Preto milé dámy, ale aj páni, ak premýšľate, že chcete so sebou niečo urobiť alebo len tak zrelaxovať, načerpať nové sily, ste u nás vítaní a tešíme sa na Vašu návštevu.

                                                                majiteľka

                         a výživová poradkyňa programu metabolic balance® 

Podpis

Viac informácii ohľadom programu metabolic balance ® nájdete kliknutím na stránku www.jankarozborilova.sk 


Foto novotna

Prístrojové vybavenie regeneračno-relaxačné služby:

pre podrobnejší popis kliknite na obrázok.

Prístrojové vybavenie