Lineal

Vyhladenie vrások

Vital injektor
Vital injektor

Pomocou aplikačnej injekčnej pištoľky s 5-9 ihlovým nadstavcom sa aplikujú rôzne vyživovacie séra do pokožky. Najčastejšie sa využívajú séra na mezoterapiu, výživu tváre, na vybielenie, na hydrátaciu (kyselina hyalurónova). Výhodou je, že dochádza k rovnomernej aplikácii séra po celej tvári. Na intenzívnu hydratáciu používame kvalitné séra s kyselinou hyalurónovou. Mikroihličkami zároveň stimulujeme tvorbu kolagénu.

Zobraziť viac
Mezolift

Je moderná skrášľovacia metóda používaná na spomalenie procesu starnutia kože a na jej revitalizáciu. Priamo do pokožky sa aplikujú mikroinjekcie obsahujúce bohatú zmes vitamínov, minerálov, stopových prvkov a ďalších účinných látok. Pomocou tejto metódy sa vyhladzujú vrásky a zvyšuje sa hydratácia, prekrvenie a následne aj tonus pokožky.

Zobraziť viac
Mezolift
Mezonite
Mezonite

Pri niťovom liftingu sa používajú špeciálne mezonite z biokompatibilného materiálu, ktorý je rezorbovateľný /vstrebateľný/ a nevyvoláva nežiaduce reakcie. Nite sú tak vhodné aj pre alergikov. Po zavedení mezonite do podkožia sa niť úplne vstrebe do 180 dní. Na mieste pôvodného zavedenia sa tvorí jemné spojivové tkanivo, ktoré tým poskytuje dlhodobý liftingový účinok. Sú rôzne typy nití u nás používame zúbkovitý závit, dĺžky od 6-8 cm.

Zobraziť viac
Facelifting Aptos

Facelifting pomocou nití APTOS (tzv. minifacelift ) je veľmi šetrná technika, ktorá bez skalpelu a v lokálnej anestézii rieši pokles stárnucej kože a jej vrásky. Facelifting APTOS napína kožu pomocou zubkatých, vstrebateľných nití. Efekt je ihneď viditeľný, v priebehu niekoľkých mesiacov sa stále zlepšuje nakoľko vplyvom pôsobenia nití v podkoží vznikajú kolagénovy väzby, ktoré držia podkožie v požadovanej napnutej polohe.

Zobraziť viac
Facelifting Aptos
Výplne vrások kyselinou hyalurónovou
Výplne vrások kyselinou hyalurónovou

Aplikácia kyseliny hyaluronovej je veľmi účinnou a obľúbenou metódou na korekciu hlbších vrások (nosovoústne ryhy, vrásky na čele, vrásky nad hornou perou) a na zväčšovanie a modeláciu objemu pier. (za účasti lekára). Kyselina hyalurónová je prírodná látka, ktorá je dôležitou a prirodzenou súčasťou nášho organizmu. Jej hydratačné a viskózno – elastické vlastnosti dodávajú našej pokožke hebkosť a pružnosť . Procesom stárnutia produkcia tejto látky v organizme klesá a naša pokožka stráca elasticitu , je menej hydratovaná a objavujú sa prvé vrásky.

Zobraziť viac
Botulotoxín

Príčinou vrások na tvári sú mimické svaly, ktoré spôsobujú mračenie, úsmev, zvraštenie čela, čím dochádza k zvraštovaniu pokožky. Postupujúcim vekom, pokožka stráca elasticitu a výsledok zvrašťovania pokožky sa natrvalo vpisuje do vašej tvári /napr. chmúrky-medziobočné vrásky/.

Zobraziť viac
Botulotoxín
Termolifting tváre
Termolifting tváre

Rádiotermolifting ( za účasti lekára) prevádzame pokrokovým medicínskym prístrojom od f. Almalasers a s najvyšším výkonom na trhu, Accent XL , ktorý dokáže účinne a ľahko zabrať až na troch frontoch proti ochabovaniu kože, proti celulitíde a proti tukovým zásobám.

Zobraziť viac