Lineal

Škola varenia podľa Metabolic Balance®

Nová škola varenia podľa Metabolic Balance® sa plánuje na jeseň 2018. Pre viac informácii nás kontaktujte e-mailom a my sa Vám ozveme späť. 

Foto z poslednej Školy varenia 

Foto z poslednej Školy varenia

Foto z poslednej Školy varenia

Ukončené

Škola varenia podľa Metabolic Balance® sa koná 22.03.2018 v Košiciach. Je určená pre všetkých Vás, ktorých zaujíma zdravá výživa, pre Vás, ktorí si želáte natrvalo upraviť svoju hmotnosť a zlepšiť svoj zdravotný stav, aj pre tých, ktorí už absolvovali program Metabolic Balance® a chcú si rozšíriť svoje kuchárske zručnosti. Pripravovať budeme fantastické jarné chutné jedlá podľa princípov Metabolic Balance®.

Termín, čas a miesto

Téma kurzu

Pripravíme si 5 fantastických receptov.
Na kurze si vychutnáme Welcome drink, pripravíme skvelé jarné nátierky, ktoré sa budú podávať so 100% ražným domácim chlebíkom, fajnové zdravé a chutné špagety pripravené tak trochu inak a nebude chýbať ani osviežujúci sladký dezert ako čerešnička na torte.

Ako bonus na spestrenie Vám pripravím zaujímavý kvíz, kde si precvičíte svoje znalosti o Metabolic Balance. Víťaz samozrejme získa zaujímavú odmenu. Z kurzu si odnesiete všetky recepty, ktoré budeme pripravovať.

Darčeková poukážka na kurz

Na každý kurz môžete kúpiť aj darček pre Vašu blízku osobu a prísť spolu s ňou. Zašlem Vám darčekovú poukážku a máte tak postarané o skvelý darček. 

Ako sa prihlásiť

Pošlite mail  na našu adresu lineal@lineal.sk s informáciu o záujme zúčastniť sa kurzu, alebo vyplňte kontaktný formulár na našej stránke (V PRAVOM HORNOM ROHU kliknite na objednajte sa).

Následne Vám bude vystavená faktúra. Po jej uhradení ste definitívne evidovaný ako účastnik kurzu.

Na kurz si doneste

Dózu, krabicu, v ktorej si odnesiete domov jedlá, ktoré už nebudete vládať zjesť. Všetky bližšie informácie dostanete odo mňa mailom po prihlásení sa. Mixér so sekáčikmi vitaný.

Trvanie kurzu

Do 3 hodín, od 17.00 do 20.00 hod.

Suma za kurz

45€ na osobu
Cena zahŕňa potraviny, potreby na prípravu receptov, kuchynské potreby a pomôcky, s ktorými budete pracovať, zásteru.

Miesto konania kurzu

GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA****, Vodná 8, vstup do sály je zo Štefánikovej 36, 040 01 Košice

Mixér so sékačikmi.

Mixér so sékačikmi

Kurz