Lineal

NEO Gen Plazma

Povedzte skalpelu nie a príďte na ošetrenie Neo Gen Plazma - čas na zmenu a omladenie

Protrait Neogen Plasma je revolučná liečba regenerácie pleti, ktorá Vám prinesie svieží vzhľad. Pokožka je po ošetrení významne pevnejšia, vyzerá mladšia, dochádza k vyhladeniu vrások v okolí úst a očí.

Na akom princípe pracuje prístroj Neo Gen Plazma

Portrait Neogen systém dodáva energiu na kožu v kontrolovaných seriách pulzov, ktoré iniciujú vytvorenie celkom novej vrstvy kože. Vytvára sa pod ošetrovanou pokožkou, ktorá sa behom jedného týždňa zlúpne. Takto se odhalí novo vytvorená koža, ktorá je mäkká, vyzerá mladšie a bez pigmentových škvŕn (poškodenej pokožky slnkom).

Čo spôsobí ošetrenie Neo Gen Plazmou

Hlboké prehratie kože pomocou plazmovej energie, podporí tvorbu nového kolagénu a elastínu, ktorá pokračuje k povrchu kože po dobu takmer jedného roku po zákroku. Portrait Neogen poskytuje jedinečnú technológiu plazmy, ktorá umožňuje ošetrenie podľa širokej škály liečebných protokolov tak, aby odpovedali požiadavkám pacienta a priniesla výrazné výsledky v omladení pokožky.

Táto technolódia ako jediná tohto druhu umožňuje pracovať v oblastiach okolo očí a na očnom viečku bez rizika poškodenia oproti ostatným metódam. To znamená, že dokáže odstrániť a vypnúť vrásky v totálnej blízkosti očí a vyzdvihnúť očné viečko, ktoré nedokáže iná metóda bez rezania! Zároveň pri tejto metóde nedochádza k epidermálnemu odpareniu alebo zuhoľnateniu kože vzniknuté v čase ošetrenia. Nejde o svetelný paprsok – laser (koža nie je deštruovaná v takom rozmere ako pri iných metódach tohto druhu, ale pritom s efektívnejším výsledkom).

Aké sú účinky NeoGen plazmy po jedenej aplikácii

 • Vyhladenie vrások okolo očí – iba NeoGen plazma dokáže ísť do tesnej blízkosti očí
 • Zdvihnutie očného viečka
 • Omladenie a vyplutie pleti
 • Vyhladenie hlbokých vrások
 • Zjednotenie tónu pleti
 • Ošetrenie rúk
 • Odstránenie vírusových papillomat
 • Aknózna a seborrhoická dermatitída
 • Jazvy po akné

V čem vyniká NeoGen Plazma?

 • Jedinečná bezkontaktná technológia podložená klinickými štúdiami
 • Rýchly a bezpečný zákrok
 • Evidentne vypína pokožku a zlepšuje jej kvalitu a elasticitu
 • Minimálne bolestivý
 • Výrazné zlepšenie po jedinom ošetrení

Aký je postup zákroku?

1. Dva týždne pred ošetrením

sa vyvarujte nadmernému slneniu. Pri pobytu na slnku používajte ochranné krémy s faktorom minimálne SPF 30+ na všetkých miestach, ktoré budú ošetrované. Ďalej chráňte kožu oblečením, slnečnými okuliarmi, prípadne pokrývkou hlavy.

2. Jeden týždeň pred ošetrením

nepodstupujte žiadne hĺbkové čistenie pokožky a to ani povrchové zbrusovanie alebo peeling (mikropeeling, dermabráziu) v oblastiach plánovaného zákroku. Pokiaľ používate kozmetiku, ktorá obsahuje tretinoin, vysaďte ju týždeň pred zákrokom.

3. Bezprostredne pred ošetrením

očistíme Vašu pokožku a natrieme ju znecitlivujúcim prípravkom. Pokiaľ to bude potrebné, môže lékár použíť aj lokálne injekčné anestetikum.

4. Počas ošetrenia

môžete pociťovať teplo na pokožke podobné ako pri opaľováni. V intenzívnejšej miere ho pocítite aj po zákroku. Potom musí byť pokožka ošetrovaná vrstvou vazelíny, pretože bude veľmi citlivá a začervenaná.

5. Počas následujúcich dňoch

sa bude ošetrená vrstva kože odlupovať, pričom by ste sa jej nemali silne dotýkať, škriabať alebo násilne lúpať. Vyvarujte sa takémuto zachádzaniu s pokožkou približne 2 - 10 dní po zákroku. Ženám nedoporučujeme používať make-up, muži by sa nemali holiť. Vazelínu je potrebné používať neprestajne a aplikovať na postihnuté miesto jemným poklepkávaním pomocou špachtličky alebo umytými čistými rukami nanášaním pomocou vankúšikov prstov.

Cena : od 500,00 €

Naša zákazníčka pani B. si nechala upraviť oblasť očí (odstránenie kruhov pod očami, pozdvihnutie očných viečok a odstránenie vejárovitých vrások). Výsledky sú naozaj viditeľné. Vrásky sú preč, kruhy výrazne zredukované a viečka nádherne pozdvihnuté a to všetko bez rezania a šitia.

NEO Gen Plazma 2
NEO Gen Plazma
NEO Gen Plazma