Lineal

Mezolift

(účasť lekára alebo certifikovanej pracovníčky)

Je moderná skrášľovacia metóda používaná na spomalenie procesu starnutia kože a na jej revitalizáciu.

Priamo do pokožky sa aplikujú mikroinjekcie obsahujúce bohatú zmes vitamínov, minerálov, stopových prvkov a ďalších účinných látok. Pomocou tejto metódy sa vyhladzujú vrásky a zvyšuje sa hydratácia, prekrvenie a následne aj tonus pokožky.

Kyselina hyaluronová obsiahnutá v zmesi (preparát Bio Viso) zodpovedá za optimálnu hydratáciu pokožky a mechanická stimulácia (mikrovpichy) v konečnom dôsledku vedie k produkcii kolagénu, čiže k zlepšeniu textúry pleti a k jej vypnutiu.

Mikrovpichy sú lokalizované do najvrchnejšej časti kože, možné krvácanie je zanedbateľné. Ideálnym kandidátom na mezolift je žena alebo muž s dehydratovanou pokožkou, pripomínajúcou scvrknuté jabĺčko. Podľa stavu pleti sa injekcie aplikujú 2-4 krát v dvoj-trojtýždenných intervaloch. Neskôr stačí udržiavacia liečba jedenkrát ročne. Avšak ak máte suchú pleť alebo ste sa práve vrátili zo slnečnej dovolenky, môžte si ošetrenie zopakovať aj po dvoch mesiacoch. Suchá pokožka totiž vďaka hydratačným účinkom mezoliftu zostáva pružnejšia.

Na ošetrenie sú vhodné: líca, okolie očí, čelo, brada, okolie úst, krk, dekolt, ale aj ramená, stehná a brucho.

Po zákroku odporúčame 12 hodín nenanášať make-up a týždeň po zákroku vynechať pobyt na slnku alebo v soláriu a v saune.

Mezolift je skvelou prevenciou proti predčasnému starnutiu.

Naše pracovisko ako jedno z mála pracovísk na Slovensku využíva bezvpichovú metódu.

Ide o mezoporáciu za pomoci prístroja Acthyderm (pomocou galvanického prúdu).

Táto metodika sa dá spoľahlivo aplikovať 1x mesačne spolu s Mikrodermabráziou, ktorá sa realizuje diamantovou hlavicou. Spolu zaručujú hlboké prečistenie pleti s jej následnou revitalizáciou, bez použitia injekčnej striekačky.

Cena : 55,00 €