Lineal

Formovanie postavy a celulitída

Smartlipo - laserová liposukcia
Smartlipo - laserová liposukcia

V USA a vo svete je táto žiadaná metóda známa pod označením Smart/Slim Lipo. Ide o novú metódu, pri ktorej sa pod pokožku priamo do ošetrovanej oblasti zavedie tenké laserové vlákno a účinkom laserovej energie na tukové bunky dochádza k ich deštrukcii a rozpusteniu tuku, ktorý tukové bunky obsahujú. Rozpustený tuk sa následne prirodzenou cestou v tele zmetabolizuje. Pri väčších plochách sa zbytok rozpusteného tuku odsaje pomocou liposukčnej pumpy.

Zobraziť viac
Rádiofrekvenčná lipolýza

intezívne vypína pokožku, lieči celulitídu a remodeluje telo. Pre koho je určená pre tých, ktorí sa chcú bez veľkej námahy zbaviť prebytočného tuku alebo pre tých, ktorí sa nemôžu zmieriť s určitým stupňom celulitídy. Niekedy sa nepodarí upraviť dané tvary cvičením a vtedy pomôže najúčinnejšia rádiofrekvencia na trhu Accent XL. Ide o neinvazívny, bezbolestný ambulantný zákrok bez ohľadu na ročné obdobie. Tento zákrok nepredstavuje pre pacienta obmedzenie v žiadnych aktivitách a nie je časovo náročný.

Zobraziť viac
Rádiofrekvenčná lipolýza
Injekčná lipolýza
Injekčná lipolýza

je to ošetrenie, ktoré zahŕňa injekčnú aplikáciu fosfatidylcholínu priamo do tukového tkaniva . Je to technika vyvinutá na odstránenie menších lokálnych depozitov alebo na stredne veľkú redukciu tuku. Nejedná sa o klasickú liposukciu, je to metóda vedúca k cielenej zmene kontúr tela. Zákrok sa vykonáva ambulantne bez anestézie.

Zobraziť viac