Lineal

Facelifting Aptos

FACELIFTING APTOS pomocou zúbkatých, bioresorbovateľných mezonití

Facelifting pomocou nití APTOS (tzv. minifacelift ) je veľmi šetrná technika, ktorá bez skalpelu a v lokálnej anestézii rieši pokles stárnucej kože a jej vrásky. Facelifting APTOS napína kožu pomocou zubkatých, vstrebateľných nití. Efekt je ihneď viditeľný, v priebehu niekoľkých mesiacov sa stále zlepšuje nakoľko vplyvom pôsobenia nití v podkoží vznikajú kolagénovy väzby, ktoré držia podkožie v požadovanej napnutej polohe.

Pre koho je určená:

Túto techniku môžu využívať aj mladší klienti najčastejšie od 35 r. vyššie, v indikovaných prípadoch aj v nižšom veku

Po zákroku:

Doba hojenia je cca 3 dni až týždeň a to iba v prípade keď sú viditeľné opuchy po aplikácii alebo hematón po vpichu. Dôležité: po Aptose doporučujeme po dobu 14 dní neprevádzať namáhavé pohyby v ošetrovanej oblasti, /šetrnú mimiku tváre/,aby se nite v kľude "usadili". Tak isto je nutné k dosiahnutiu dobrého výsledného efektu 14 dní nosenie tzv. elastickej fixačnej čiapky.

Ako dlho vydrží efekt:

Efekt zákroku se počítá na roky, minimálne na 2 roky a maximálne do 5 rokov s tým, že bionite sa resorbujú do 150 dní od zákroku. Maximálna dľžka jeho trvania je v závislosti na typu pokožky a veku pacienta.

Výhody oproti tradičnému invazívnemu faceliftingu:

  • Neodstraňuje sa nadbytočná časť kože
  • Vhodná pre rôzne vekové kategórie
  • Efekt okamžitý a v priebehu ďalších mesiacov sa zlepšuje
  • Kratšia doba zhojenia
  • Je možná opakovaná aplikácia
  • Je šetrnejšia

Cena Faceliftingu APTOS: od 250,00 - do 500,00 € /podľa počtu nití - cena : 30, 00 € / 1 aptos niť /

Kombinácia – laserová lipolýza podbradku a následne aplikácia mezonití (tzv. dolný lífting)

Unikát, ktorý sa realizuje len v našom centre.

Cena: cca .460,00 eur (podbradok + 8 - 10ks mezonití) cena sa odvíja od množstva aplikovaných mezonití, 1 ks mezonite (30,00 €)

Táto unikátna metodika využíva prioritne princíp laserovej lipolýzy podbradku a poklesu kože v okolí dolnej čeľuste, ktorý sa deje zväčša pri zv. ukladaní tuku a následne oddelení kolagénu. Celá oblasť kože v okolí dolnej čeľuste a podbradku tak naberá kontúry odlúpených lalokov, až vačkov. Jedine laser má tu schopnosť opraviť takto poškodené miesto, t.j. najprv zbaví miesto tuku, čiže odstráni tiaž a následne teplom a mezoniťami dané miesto prilepí a spevní.

Postup: V lokálnej anestéze z jedného bodu, pomocou jednorázovej kanyly /supracain a fyziologický roztok/ prevedieme laserovú lipolýzu podbradku a hrany dolnej čeľuste.

Následne po zákroku aplikujeme symetricky na dolnú čeľusť a dolné líca vrúbkaté mezonite, ktoré spevnia kolagén a vyvinú dostatočný ťah, aby lifting bol efektívny a trvácny.

Facelifting Aptos
Facelifting Aptos
Facelifting Aptos
Facelifting Aptos
Facelifting Aptos