Lineal

Referencie na program METABOLIC BALANCE®

Michaela Prachová, 37 rokov - 13kg


REFERENCIE OD KLIENTOV NA PROGRAM METABOLIC BALANCE® nájdete kliknutím na link TU

Referencie

“Zistenie, že v zrkadle sa na Vás už nepozerá namosúrená tvár“  - presne toto vám garantuje aplikácia KYSELINY HYALURONOVEJ na vrásky medzi obočím. Ja som dlhé roky mala menšiu traumu z toho, že vždy vyzerám nahnevane a prísne kvôli vertikálnym vráskam medzi obočím (aj genetika, aj mimika sa podpísali pod vznik vrások).Po prvej aplikácii som šla na opakovaný zákrok po 11 mesiacoch. Riešila som ju v novembri 2012 a zatiaľ nemám potrebu zákrok znovu opakovať – efekt je neuveriteľný.... a trvá a trvá a trvá :-) .Jednoznačne doporučujem každej žene, keďže prepočet cena a kvalita sú bezkonkurenčné. Skvelý personál a prostredie je bonus navyše.

Spokojná klientka, 40+

Dobrý deň, do Centra LINEAL som sa dostala na odporúčanie mojej spolužiačky - keďže som hľadala možnosť ako zjemniť alebo vyhladiť vrásky, hlavne v oblasti okolo úst a medzi obočím, ktoré sa so stratou pružnosti pleti vekom a inými vplyvmi, čim ďalej viac prehlbovali. Botoxové injekcie neprichádzali pre mňa do úvahy, ani iné agresívne zákroky. Vyplň kyselinou hyalurónovou, na ktorú som sa predovšetkým prostredníctvom internetu vopred intenzívne informovala, ma presvedčila - nakoľko je prirodzenou súčasťou ľudskej kože a jej vlastnosť hydratácie kože v hĺbke. Aj minimum nežiadúcich účinkov oproti iným aplikáciam, ako alergické reakcie a pod. zavážili.Samozrejme - prijateľná cena a dlhodobo trvajúci efekt. V Centre Lineal mi dôkladne vopred všetko v súvislosti s aplikáciou vysvetlili a zobrali mi aj posledné pochybnosti.Po aplikácii anestetika formou gélu som tenučké ihly počas ošetrenia takmer necítila a po ňom som mohla bez obmedzenia normálne stráviť zvyšok dna. Som jednoznačne spokojná, vrásky sa výrazne zjemnili resp. vyhladili a celkovo pôsobí pleť mlado a pružne. Prirodzené a veľmi pomalé odbúravanie kyseliny do 12 mesiacov je dôležitý argument, ja sama som naozaj potrebovala prísť až po takmer roku. Jednoznačne tento zákrok ako aj Centrum Lineal môžem len odporučiť!

Spokojná zákazníčka Andrea z Košíc

Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať za profesionálny a milý prístup vo vašom centre Lineal. S pribúdajúcim vekom sa začali na mňa lepiť kilá navyše a objavila sa aj celulitída. Kamarátka mi poradila, aby som popri zmene životného štýlu v rámci stravovania vyskúšala aj kombináciu ošetrení tela na spevnenie postavy, odbúravanie tukov a odstránenie celulitídy. Tak som si vybrala výhodný balík “Intenziv“ - v kombinácii po 10 vstupov na Hypoxi, Vibračnej plošine a Rollenfit-e. V priebehu týchto 30 cvičení sa mi zmenšili objemy niektorých partií, napr. objem stehien o 5 cm, mám rýchlejší metabolizmus a oveľa viac energie. Po ukončení týchto procedúr som si zakúpila ďalší akciový balíček „Intenzívnu kúru na celulitídu a formovanie“ v kombinácii po 10 vstupov na Lymfodrenáž, Rollenfit a Slimwave masáž. A nakoniec som si dopriala aj Myostimulátor s infračerveným svetlom. Pokožka sa mi spevnila, zlepšil sa stav celulitídy, aj postava sa mi vyformovala. Touto cestou by som sa chcela ešte raz poďakovať za príjemné chvíle strávené vo Vašom centre. 

Svetlana V., Košice, 45 rokov

Dobrý večer, dovoľte mi vyjadriť spokojnosť s celkovým prístupom ako aj so službami, ktoré som absolvovala doteraz v Medicínskom centre LINEAL v Košiciach. Úžasné výsledky Kyseliny hyalurónovej,  Rádiotermolifting-u, Diamantovej mikrodermabrázie a Mezolift-u musia zanechať u každej klientky dobrý pocit, pretože stoja za to. Doporučujem všetkým, ktorí o nich uvažujú. Majte sa krásne.

PaedDr. Mária Mandzáková, Snina

Pozdravujem, ďakujem za zrealizované SMART LIPO na viacerých partiách tela. Záujemcom doporučujem realizáciu hlavne v zime. Pozdravujem pána lekára. Veľa úspechov.

D.P., klientka zo západného Slovenska

Dobrý deň, v rámci salónu Lineal ma najviac oslovilo cvičenie na vibračnej plošine, na ktoré chodím už približne 6 rokov. Som s ním veľmi spokojná. Je cenovo prístupné a časovo nenáročné. Zostava je vyskladaná z cvičení zameraných na kritické partie. Viem si ich v rámci svojho časového limitu zoradiť tak, aby som precvičila partie, ktoré potrebujem riešiť. Manipulácia so strojom je jednoduchá a počas cvičenia mám k dispozícií stále prehľadný obrázkový manuál alebo aj odborný personál, ktorý dohliada na správnosť cvičenia. Vibru jednoznačne doporučujem: krátky čas cvičenia = vynikajúce viditeľné výsledky spevnenia celého tela. Zároveň som mala možnosť vyskúšať aj cvičenie na Hypoxi. Vrelo odporúčam ženám každej vekovej kategórie, ktoré radi bicyklujú. Cvičí sa v uzavretom priestore, ktorý je ľudovo nazývaný vajíčko a v ktorom sa vďaka vákuu dejú zázračne veci, pokiaľ cvičiaci dodržiava pitný režim a primerané tempo.  Výsledok po cvičení stojí za to. Človek je správne unavený, ale aj dobre zregenerovaný. Aspoň mňa zvykne toto cvičenie aj po ťažkom pracovnom dni správne nakopnúť do ďalšej šichty, ktorá ma čaká doma.   

Henrieta Lacková, 33 rokov

So salónom Lineal som veľmi spokojná po každej stránke, služby využívam sporadicky už piaty rok. Okrem veľmi milého a ochotného personálu, majiteľka neustále sleduje najmodernejšie trendy v oblasti štíhlej línie, redukcie hmotnosti, ošetrenia pleti, ako aj kozmetiky. Rovnako sa zväčšuje samotná ponuka poskytovaných služieb a technického zabezpečenia.Výborné skúsenosti mám s procedúrou Oxygenoterapia, o čom svedčia aj pozitívne ohlasy môjho okolia. Nakoľko mám problematickú pleť a nemôžem používať žiadne omladzujúce krémy, táto procedúra úplne vystačuje a je pre všetky ženy ako stvorená... Okrem relaxačnej masáže tváre, čokoládovej alebo alginátovej masky s morskými riasami, samotný kyslík zjemní a upokojí pokožku, ktorá pôsobí vypnutejšie, oddýchnutejšie a mladšie. Po pôrode sa mi na tele objavila ochabnutá koža. Veľmi výborné výsledky, najmä v oblasti sedacieho svalstva, som zbadala pri kombinácii prístroja slimwave vákuová masáž spolu s lymfodrenážou na elimináciu celulitídy, ktorá pravidelným používaním ustúpila. Okrem príjemného oddychu blahodarne pôsobí sa regeneráciu celého tela. Vrelo odporúčam!!!

S pozdravom Nikola R., Košice

Som aktívna športovkyňa a každodenným športovaním je moja pleť neustále namáhaná a vystavovaná rôznym vplyvom počasia, čo spôsobuje jej vysúšanie a rýchlejšie starnutie. Pre salón LINEAL som sa rozhodla preto, že mi poskytuje vhodne metódy na zlepšenie stavu mojej pleti metódami: Mezoterapia s kyselinou hyalurónovou alebo so sérom Hydra8 B5, ktoré sa realizujú titánovým rollerom, a túto procedúru striedam s Luxusným ošetrením čokoládovým olejom s 24-karátovým zlatom. Obe metódy dodali mojej pleti potrebnú výživu a hydratáciu a vrelo ich odporúčam aj ďalším klientkam.

Gabriela z Košíc, 37 rokov

Dobrý deň, som veľmi spokojná s ošetrením pleti formou Oxygenoterapie. Po aplikovaní tejto metódy je moja pleť vždy pružnejšia, jasnejšia a pôsobí mladistvým dojmom. Vrelo odporúčam všetkým dámam, ktoré sa starajú o svoj vzhľad a chcú vyzerať sviežo. Avšak nielen samotné ošetrenie bolo zážitkom, ale aj profesionálny prístup personálu, konkrétne pani Eny, ktorá mi svojím odborným prístupom a radami pomohla omnoho viac ako moja ošetrujúca kožná lekárka. Veľká vďaka, pani Ena.

Zuzana, Košice

Dobrý deň, už roky striedavo využívam v Centre Lineal vajíčko Hypoxi Trainer, pomocou ktorého získavam kondičku pre svoje telo a odbúranie tuku v problémových partiách. Nájdem tu aj relax v lymfodrenážnych nohaviciach a príjemnú masáž tela realizovanú endomasážnym prístrojom Slimwave.  Na všetky tri  stroje mam pozitívny názor, som s nimi spokojná, každý z nich pracuje inak a rieši niečo iné na mojom či v mojom tele. Doporučujem ich, ale podotýkam, že každý klient si musí nájsť to svoje, čo mu v salóne bude vyhovovať. Stačí sa však objednať na osobnú konzultáciu, ktorá je bezplatná, a personál Centra Lineal individuálne pristupuje ku každému klientovi, takže každému ušije na mieru to, čo človek potrebuje a hľadá. 

Ivona Boháčová, 50 rokov

Dnes som bola na Oxygenoterapii /ošetrenie pleti 95% kyslíkom a sérami/, ktorú som vyhrala v zdieľavacej akcii. Po kúre trvajúcej viac ako hodinu, som sa cítila veľmi príjemne a dobre. Touto cestou ďakujem kolektívu Lineal za príjemnú atmosféru v prekrásnych priestoroch.  Týmto chcem zároveň vyzvať všetkých,  ktorí sa rozhodujú, aby neváhali a objednali sa do Centra Lineal na ktorúkoľvek procedúru v rámci ošetrenia pleti. Určite budete spokojní, keď Vás budú hýčkať.

Zuzana P., Košice, 46 rokov

Salón Lineal navštevujem od jeho vzniku, nakoľko som veľmi spokojná so službami a s prístupom personálu a majiteľky Janky, ktorá sleduje nové trendy a dbá hlavne na kvalitu prístrojov. Aj keď sa zdravo stravujem a pravidelne cvičím, k odstráneniu celulitídy mi pomáhajú hlavne procedúry na jej odstránenie a spevnenie pokožky a to: lymfodrenáž, rolletic a slimwave, ktoré vzájomne kombinujem. Pred letnou sezónou si dávam aj zábal parafango, ktorý mi pokožku pekne vyhladí a spevní. Okrem skrášľovania tela si tam vždy oddýchnem a zrelaxujem, pri lymfodrenáži si občas aj pospím.

S pozdravom Viera 

Zdravím, chcela by som týmto vyjadriť vďaku a spokojnosť s  kozmetikou Gernetic poskytovanou v centre Lineal. Moja 14-ročná dcéra Nina mala dlhodobo problémy s aknóznou pleťou, nevedeli sme sa zbaviť veľkých červených pupencov na čele, ktoré sa neustále objavovali. Vyskúšali sme ošetrenie "Čistenie pleti" novým spôsobom a novou kozmetikou, ktorú sme si na základe doporučenia aj zakúpili na domáce každodenné používanie. Po 4 návštevách v salóne s 2-týždňovým odstupom vidím na dcérinej pleti zlepšenie - žiadne pupence, hladšia pleť bez začervenania. A Ninka už príjemné ošetrenie s novou kozmetikou za bolestivé vytláčanie pupencov asi nevymení. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za bezkonkurenčný prístup pracovníkov medicínskeho centra.

M. Krausová , Košice

GERnétic používam vyše dvoch rokov. Je to jediná kozmetika , ktorá mi pomáha dostať moju problematickú pleť pod kontrolu. Spolu s doplnkovými prípravkami, napr. Natur Diet, sa moja pleť výrazne prečistila. Evidujem úplne mizivé percento zapálených, či upchatých pórov, ktoré mi predtým spôsobovali problémy. Boli bolestivé a podkožné, čiže sa s nimi nedalo nič urobiť, len ich potierať rôznymi vodičkami, mastičkami a počkať kým sa zahoja. Teraz, pri prvom náznaku nejakého zápalu, mi stačí použiť masku IMMUNO, alebo OCTO a potom IMMUNO so SYNCHROm 1:1, a do rána, prípadne na druhý deň, je po probléme. GERnétic patrí do skupiny kozmetiky, do ktorej je potrebné na začiatku investovať viac, no vydrží dlho, keďže Vám na bežné používanie stačí naozaj len také množstvo ako "hrášok". Určite by som ju nemenila a odporúčam ju každému, kto si nevie poradiť s problematickou pleťou.

klientka Janka S. , Spišská Nová Ves 

Mala som problematickú pleť so sklonom k akné. Do centra Lineal som chodila na úpravu obočia cca a rok. Keď sa stav mojej pleti zhoršil kozmetička mi poradila ošetrenia prípravkami Gernetic, ktoré som absolvovala. Odkedy tam chodím a používam ich kozmetiku, pleť sa mi o 80% zlepšila. Uvidíme ako to pôjde ďalej. No a úžasný prístup, vysoká odbornosť a kvalita za super cenu je bonusom navyše.Odporúčam vrelo!! 

klientka Simona Halamová, 23 rokov

Konečne štúdio krásy kde sa cítim ako doma :-) Skvelý priateľský personál, ktorý ponúka kvalitné služby.. Veľmi sa mi páči osobný a zodpovedný prístup ku mne ako klientke. Dlho som hľadala salón v Košiciach kde by platilo heslo "zákazník náš pán " no a tu v Lineali som to miesto našla :-). Štúdio odporúčam a aj budem odporúčať všetkým svojim kámoškam a kolegynkám, ktoré tiež hľadajú kvalitu a profesionálny prístup aky Vy v Lineali ponúkate. Vďaka:-)

klientka Andrea Suchomlinová, Košice